Autor Wątek: Uroczyste spotkanie krótkofalowców - Gajów 2016  (Przeczytany 5173 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SP6MLK

  • Członek PZK
  • ***
  • Wiadomości: 34
Uroczyste spotkanie krótkofalowców - Gajów 2016
« dnia: Listopad 06, 2016, 10:18:59 am »
Zgodnie z długoletnią tradycją organizujemy " Uroczyste spotkanie krótkofalowców - Gajów 2016 ",
na które zapraszamy sympatyków i członków " SP UKF Klubu " wraz z osobami towarzyszącymi.

Termin spotkania :

11 grudnia 2016 r. / niedziela/ w godz. 11:00 - 16:00.

Miejsce spotkania:

Agroturystyka " Dom Na Wzgórzu "  515 m n.p.m.
Gajów 1 ; 57-420 Radków  Lokator: JO80EM

Organizatorzy:

SP UKF Klub; SP6KCN; SP6YNR;

Więcej informacji:

http://ukf-te.iq24.pl/default.asp?grupa=250925&temat=445737


Zapraszamy!

73! SP6MLK



Offline SP5LS

  • Członek PZK
  • ***
  • Wiadomości: 175
Odp: Uroczyste spotkanie krótkofalowców - Gajów 2016
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 06, 2016, 04:54:19 pm »
Ups, ale opinie w necie o tym miejscu niezbyt przychylne.
Vy73! Marek SP5LS

Offline SP6MLK

  • Członek PZK
  • ***
  • Wiadomości: 34
Odp: Uroczyste spotkanie krótkofalowców - Gajów 2016
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 07, 2016, 08:58:40 am »
Wysłałem odpowiedź, ale nie ma jej na forum???
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2016, 10:11:55 am wysłana przez SP6MLK »

Offline SP5LS

  • Członek PZK
  • ***
  • Wiadomości: 175
Odp: Uroczyste spotkanie krótkofalowców - Gajów 2016
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 07, 2016, 10:31:46 am »
Nie wiem gdzie Kolega ją wysłał, ale chyba raczej na Berdyczów, w logach jej nie ma.
Więc bez insynuacji proszę.
Vy73! Marek SP5LS

Offline SP6MLK

  • Członek PZK
  • ***
  • Wiadomości: 34
Odp: Uroczyste spotkanie krótkofalowców - Gajów 2016
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 07, 2016, 11:11:19 am »
Dziękuję za merytoryczne wyjaśnienie sprawy!!!

A jeżeli chodzi o insynuacje, to one były wcześniej...

"Ups, ale opinie w necie o tym miejscu niezbyt przychylne."

Takie stwierdzenie przez członka Prezydium PZK, organizacji która jest współorganizatorem
Sympozjów w Gajowie, jest "podcinaniem gałęzi na której się siedzi".

Śmiem twierdzić,że można to podciągnąć pod działania na szkodę PZK...

Ale nieprawda powtarzana wielokrotnie, stają się prawdą...!!!

Przepraszam bardzo, że jestem członkiem PZK.

Ataki osób funkcyjnych PZK HF1D i teraz SP5LS, związane są na pewno z rejestracją SP UKF Klubu.

SP UKF Klub istnieje nieformalnie czwarty rok i będzie istniał nadal, albo z PZK, albo bez PZK.

Wybór należy do ZG PZK.

Życzę nadal dobrego samopoczucia!

73! Staszek SP6MLK






Offline SP5LS

  • Członek PZK
  • ***
  • Wiadomości: 175
Odp: Uroczyste spotkanie krótkofalowców - Gajów 2016
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 07, 2016, 11:21:02 am »
Szanowny Kolego,

Swoją uwagę oparłem o informację znalezioną w internecie:
https://www.google.com/maps/place/.1/@50.52889,16.41912,16z/data=!4m7!3m6!1s0x0:0x90ccbbca2b18b68a!8m2!3d50.52889!4d16.41912!9m1!1b1?hl=pl

I jako członek Prezydium PZK, mam obowiązek dbać o wizerunek tej organizacji. Na podstawie powyższej opinii mam prawo uważać, że miejsce spotkania może budzić kontrowersje.
Więc wypraszam sobie kolejne, niczym nie podparte insynuacje z Kolegi strony.
 
Vy73! Marek SP5LS

Offline SP6MLK

  • Członek PZK
  • ***
  • Wiadomości: 34
Odp: Uroczyste spotkanie krótkofalowców - Gajów 2016
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 07, 2016, 11:55:29 am »
Kończę tę dyskusję, bo nie ma ona sensu...

Nieprawdą jest, że noclegi kosztują 50 zł , od czterech lat wynoszą one niezmiennie 30 zł...

Jedzenie i czystość, to priorytety agroturystyki.

Jeżeli chodzi o kierownictwo i obsługę, to życzę takiej, każdej imprezie organizowanej przez

krótkofalowców.

Jakoś dziwnym trafem na dzień 15.08.2016 r. t.j na 10 miesięcy przed IV Sympozjum, nie dysponujemy

wolnymi miejscami noclegowymi.

Pozdrawiam!

73! Staszek SP6MLK



Offline HF1D

  • Użytkownik Forum
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Przewodniczący GKR PZK
Odp: Uroczyste spotkanie krótkofalowców - Gajów 2016
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 11, 2016, 05:22:36 pm »
Staszek,

bardzo sobie wypraszam tego typu wyjazdy. Moja prywatna opinia to jedno, a opinia GKR to drugie.
Sam jesteś sobie winny bo rozmawiałem z Tobą przez telefon i zapytałem między innymi co chcecie dać PZK, co wniesiecie nowego?
Co odpowiedziałeś? Że współzawodnictwo UKF. Współzawodnictwo, które prowadzisz od dawna.
Jeszcze Was nie było, ale już wyciągneliście ręce po dotację na działalność. W związku z tym powiedziałem "sprawdzam"
Chcesz coś dostać? Ok, ale najpierw pokaż co dajesz od siebie.
Dlaczego propozycję, aby szef klubu został UKF managerem PZk uważasz za atak na SP UKF Klub?
Przeraziła Cię propozycja, że PZK powinno od PK UKF z powrotem przejąć zawody ktore przez wiele lat organizowało (próby subregionalne) i przekazać je do SP UKF Klubu?
Te zawody pilnie potrzebują aktualizacji regulaminu do reguł IARU. Jakoś o tym się nawet nie zająknąłeś, ale za to mówisz o atakach.
Nie mam takiej mocy, aby spowodować odmowę rejestracji klubu. I nawet mi na tym nie zależy. Po prostu za rok powiemy znów "Sprawdzam".

Nawiasem mówiąc sam termin spotkania założycielskiego w dniu największych zawodów UKF wiele mówi i tu nie powiesz mi, że to personalny atak.

Offline SP6MLK

  • Członek PZK
  • ***
  • Wiadomości: 34
Odp: Uroczyste spotkanie krótkofalowców - Gajów 2016
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 12, 2016, 09:12:39 am »

Jurek,

dla mnie jesteś osobą publiczną i wyrażanie opinii na forum SP7PKI, traktuję jako opinię
Przewodniczącego GKR. Dałeś tylko "pożywkę" dla  ludzi, dla których jedynym celem jest tylko
opluwanie PZK. Nie wiem czy czytałeś, to co napisałeś na forum, ale wynika to zapewne z tego,
że nie czytałeś celów "SP UKF Klubu" i sposobów ich realizacji. Żaden z punktów nie koliduje
z działalnością PK UKF i nie wiem skąd się wziął strach w oczach członków PK UKF.
Nie będę pisał o nieprawidłowościach w PK UKF, bo mnie to nie interesuje...mają swoją
Komisję Rewizyjną.
Piszesz, że współzawodnictwo prowadzę od dawna...tak, bo PK UKF nie chciał tego prowadzić
i wręcz musiałem ankietę przeprowadzać wśród zainteresowanych.
Prowadzę to współzawodnictwo pod patronatem  PZK.
Wprowadzenie sztucznej zasady, że szef SP UKF Klubu ma być UKF Managerem PZK, uważam
za niesłuszne...szef Klubu ma być dobrym organizatorem, a UKF Manager PZK ma być dobrym
organizatorem, posiadać znajomość zagadnień UKF, posiadać dobrą znajomość języka angielskiego
oraz być mobilnym.
O jakim przerażeniu mówisz w sprawie rozliczania zawodów...mamy powołany zespół roboczy d/s zawodów
który tym tematem się zajmuje, ale za dużo jeszcze niewiadomych, żeby coś przesądzać...
Mamy ofertę firmy dla stworzenia strony internetowej i rozliczania zawodów, ale to jest druga wersja
na wypadek "W".
Mamy opracowane regulaminy zawodów, które zamierzamy prowadzić jako SP UKF Klub, są już
po pierwszej dyskusji i z poprawkami przygotowane do dalszej, ale czekamy na głosowanie elektroniczne
ZG PZK.
Na szczęście nie jąkam się, ale muszę Cię zmartwić, przygotowując regulaminy zawodów, przygotowaliśmy
projekt ogólnych warunków zawodów VHF/UHF/SHF/MW uwzględniając zalecenia IARU Region I, zawarte
w VHF Managers Handbbok v.7.51 z maja 2016 roku. Są również po pierwszej dyskusji i z naniesionymi
poprawkami czekają.
Jeżeli chodzi o termin, tylko jedna osoba deklarowała udział w zawodach, zdążyła wrócić do Katowic
i wzięła udział w zawodach.
Dla mnie to "sprawdzam" to jakieś zastraszanie, którego się wcale nie boję, chcę Ci przypomnieć Statut PZK:
"Paragraf 26 pkt 4e: Przekazywać jednostkom organizacyjnym PZK zalecenia i opinie dotyczące stwierdzonych
nieprawidłowości oraz udzielać pomocy w celu ich wyeliminowania"

Jako obywatel Polski i członek PZK mam też taki przycisk "sprawdzam" w trybie informacji publicznej,
ale nie chciałbym go używać.

SP UKF Klub, wcale nie musi być Ogólnopolskim Klubem PZK, ale w związku z tym , ze jestem członkiem PZK
wszystkie imprezy krótkofalarskie organizowałem pod patronatem PZK i nadal to chcę robić...

Dla przypomnienia /nawet sobie/ zorganizowałem kilkadziesiąt imprez krótkofalarskich, a mianowicie:

Mini-Sympozjum VHF/UHF/SHF - 3

Zjazd PK UKF - 5

Zjazd Techniczny UKF - 14

Sympozjum Integracyjne Gajów - 4

Nie będę wymieniał innych imprez jak Pikniki Eterowe, Spotkania Sudeckiego Klubu Mikrofalowego i inne...

Jeżeli chodzi o dotację, to jest czyste planowanie, do tej pory wnioski się składało chyba do 15 listopada,
nikt nie może nam zarzucić ,że nie dopełniliśmy obowiązku.

Klub nieformalnie istnieje już czwarty rok, bez nazwy, bez regulaminów, tworzy go grupa ludzi
skupionych wokół Sympozjum w Gajowie i taka działalność społeczna w polskim prawie jest dozwolona.

I niezależnie od tego czy zostanie zarejestrowana w PZK, czy nie, nadal będzie istniała...

Jako stowarzyszenie zwykłe /3 osoby/, stowarzyszenie rejestrowe /7 osób/ albo w innym układzie...
czym byłbym bardzo zniesmaczony.

Ale cóż "demokracja" rządzi się swoimi prawami... cierpliwie czekamy na wynik głosowania elektronicznego.

Pozdrawiam!

73! Staszek SP6MLK

Offline SP6MLK

  • Członek PZK
  • ***
  • Wiadomości: 34
Odp: Uroczyste spotkanie krótkofalowców - Gajów 2016
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 11, 2016, 05:23:02 pm »
W dniu 11 grudnia 2016 r. w Gajowie odbyło się spotkanie wigilijne krótkofalowców.

Udział wzięło 29 uczestników, 18 krótkofalowców plus członkowie ich rodzin.

Spotkanie odbyło się w miłej i koleżeńskiej atmosferze. Większość uczestników,

zapowiedziała udział w spotkaniu wigilijnym za rok oraz udział w IV Sympozjum Gajów 2017 r.

W spotkaniu uczestniczyli m.in.:

1. Prezes ZG PZK  - 3Z6AEF Waldemar Sznajder

2. Prezes DOT PZK - SQ6NEJ Jakub Szachta

3. Prezes Stowarzyszenia "ECRA" - SP6HQT Tadeusz Fedorowski

Do zobaczenia na IV Sympozjum Gajów 2017 r.


73! Staszek SP6MLK
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2016, 10:32:47 am wysłana przez SP6MLK »

Offline SP6MLK

  • Członek PZK
  • ***
  • Wiadomości: 34
Odp: Uroczyste spotkanie krótkofalowców - Gajów 2016
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 12, 2016, 10:33:26 pm »
Gajów - krótkofalarska wigilia 2016 w obiektywie Adama SP6EBK

http://ukf-te.iq24.pl/default.asp?grupa=250925&temat=445737&nr_str=1