Działy tematyczne - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > SP DX Contest

Błędy postkontestowe

(1/4) > >>

SQ7D:
Witam
Zdarzają się różnego rodzaju błędy w rozliczeniu zawodów, na dyplomach czy nawet grawertonach. Z własnego doświadczenia wiem, że kontakt z komisją zawodów mający na celu poprawienie "byka" jest daremny. Zakładam zatem wątek dotyczący błędów.


Za 2016 - grawerton SN7D (PHONE SOAB HP) ma naniesiony wynik SN7Q za CW.
Za 2017 - plik pdf oraz html z rozliczeniem zawodów: SN7D ma operatora SQ6D, powinno być SQ7D.
Za 2017 - plik pdf kategoria "za karę" PHONE SOAB HP bez dyplomów.

Pozdrawiam




EDIT
Udało się nawiązać kontakt. Dziękuję za pomoc.
Uwagi dotyczą SPDXC.

SP8LBK:

Dopiero dziś tu zajrzałem i odpisuję dla wyjaśnienia.Nie wiem z kim kontaktowałeś się wcześniej. Pierwsze info dostałem 19 lipca. Adresatem był także Tomek SP5UAF i Radek SP5ADX. Sprawą zajeliśmy się wręcz natychmiast. Sądzę, że na dzień dzisiejszy temat masz załatwiony pozytywnie.

SP5ELA:
Do Mateusza SQ7D

W kwestii formalnej i logistycznej.
Definiuj zawsze podmiot sprawy / temat. Bo bez tego szanse na racjonalną reakcję i odpowiedź są nikłe. Frekwencja na tym forum jest niska.

Domyślam się, że sprawa dotyczy zawodów SP_DX Contest, ale tak na prawdę "domyślam się". Postronny obserwator będzie miał problem ze zrozumieniem tematu.

Nawiasem mówiąć mnie również dotknął ten problem. Komisja SP-DX Contestu coś pomieszała i w tabeli rekordów SP-DX Contestu są błędne wyniki, które zostaną pewnie na zawsze.


*Super, że się udało, mnie się nie udało.


72 Zygi SP5ELA

SQ7D:
Faktycznie - nie napisałem o jakie zawody chodzi - przepraszam i poprawiam. Znak w rozliczeniu 2017 poprawiony. Deskę za 2016 chyba poprawię sam. Wiem co to brak czasu więc nie naciskam i zamykam sprawę.
Dziękuję.


PS. Zygmunt ... temat założyłem w dziale SP DX Contest a Ty pytasz jakich zawodów dotyczy mój post.

SQ7D:
Kiedy  przejdziemy na pdf'y?
SQ7D/SN7D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej