Polski Związek Krótkofalowców - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > Członkostwo w PZK

Członek wspomagający

<< < (3/5) > >>

SQ8MXS:

--- Cytat: SP5LS w Styczeń 08, 2018, 06:31:59 pm ---Wszystkie biura QSL należą do organizacji członkowskich IARU. Jest kilka należących do innych stowarzyszeń, ale karty do nich nie są wysyłane z krajowych biur QSL stowarzyszeń należących do IARU.
--- Koniec cytatu ---

Czy z danego państwa mogą do IARU należeć dwa stowarzyszenia ? Odpowiedź znam ale idźcie tym tropem tworząc nowy statut uwzględniając polskie prawo a nie zagraniczne a w szczególności OPP.


--- Cytat: SP5LS w Styczeń 08, 2018, 06:31:59 pm ---Obsługa międzynarodowa jest zależna od członkostwa w IARU poprzez krajowe stowarzyszenia. Żadne stowarzyszenie nie obsługuje nie członków, chyba, że niektóre stosują obrót komercyjny, ale szczegółów nie znamy.
--- Koniec cytatu ---

A czy zagraniczne stowarzyszenia mają cuś takiego jak OPP ????? Argument że nikt tego w świecie nie stosuje do mnie nie przemawia. Jesteśmy w SP i obowiązuje nas nasze prawo, tym bardziej że w obecnej sytuacji członek wspomagający opłacający składkę IARU nie ma możliwości skorzystać z obrotu międzynarodowego kartami QSL bo PZK mu tego zabrania - niezgodnie zresztą z prawem.



--- Cytat: SP5LS w Styczeń 08, 2018, 06:31:59 pm ---Żadne stowarzyszenie nie obsługuje nie członków,
--- Koniec cytatu ---

Jak widać PZK jest chyba jedynym, które nie obsługuje nawet swoich członków ;) - choć składka IARU jest opłacona.


--- Cytat: SP5LS w Styczeń 08, 2018, 06:31:59 pm ---Na dzień dzisiejszy członków wspomagających, posiadających opłacone składki na I półrocze 2018 mamy 20.

--- Koniec cytatu ---

Marek mi chodzi o listę znaków członków wspomagających z 2017 roku (drugie półrocze). Gdzie mogę takową listę znaleźć. Ilość mnie nie interesuje. Do kogo mam się zwrócić aby takową listę otrzymać - czy jest to tajna lista ?

SP5LS:
Oj Marek, Marek.

Nie lista nie jest tajna, możesz sam znaleźć odpowiednie informacje w OSEC.

SQ8MXS:

--- Cytat: SP5LS w Styczeń 09, 2018, 09:39:01 am ---Oj Marek, Marek.

Nie lista nie jest tajna, możesz sam znaleźć odpowiednie informacje w OSEC.

--- Koniec cytatu ---

Marku niestety w OSEC nie jestem w stanie znaleźć tych informacji no chyba, że będę wachlował czterema tysiącami członków wpisując każdego z nich do systemu, a szczerze powiedziawszy nie mam na to czasu - potrzebuję listy znaków ze składką wspomagającą za okres II 2017.

Jeszcze raz zapytam do kogo mam się zwrócić aby otrzymać tą listę natychmiast ? - Z bazy wyciąga się to w 15 sekund więc w czym jest problem ?

SP5LS:
A zauważyłeś jedną rzecz ?

Że dany członek wspomagający może nie chcieć, aby taką informację Tobie przekazać ? I ma do tego pełne prawo.

SP5LS:

--- Cytat: SQ8MXS w Styczeń 09, 2018, 09:53:06 am ---Jeszcze raz zapytam do kogo mam się zwrócić aby otrzymać tą listę natychmiast ? - Z bazy wyciąga się to w 15 sekund więc w czym jest problem ?

--- Koniec cytatu ---

Mogę tylko potwierdzić, że składkę członka wspomagającego za II półrocze 2017 opłaciło 80 osób.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej