Polski Związek Krótkofalowców - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > Członkostwo w PZK

Członek wspomagający

<< < (4/5) > >>

SQ8MXS:
 :)

Marek napisałeś to poważnie czy sobie jaja robisz ??? ?

Mam uzyskać tą listę w inny sposób ??? ?

Jako skarbnik PZK piszesz takie głupoty ??? ? Weź proszę się zastanów nad tym co przed chwilą skleciłeś .... bo mi już całkiem ręce opadają jak czytam wypowiedzi funkcyjnych w PZK ....

Tajna - nietajna, sam sobie możesz to zobaczyć, a może członek nie chce się chwalić ...... a masz oświadczenie owego członka iż nie chce aby członkowie PZK wiedzieli kto tak naprawdę jest członkiem owego PZK ? No większej głupoty nie przeczytam na tym forum już dawno ....

SP5LS:

--- Cytat: SQ8MXS ---Mam uzyskać tą listę w inny sposób ??? ?

--- Koniec cytatu ---

Wyczuwam groźbę ... :P

A na poważnie, ja dostępu do bazy danych OSEC nie mam, więc w 15 sekund Ci tego nie wyciągnę. Poprosiłem administratora OSEC o pomoc w tej sprawie.
Teraz jesteś zadowolony z odpowiedzi ?

SQ8MXS:
Tak Marku takowa odpowiedź jest jak najbardziej satysfakcjonująca.

I jeszcze jedno

https://pzk.org.pl/news.php?readmore=4204

.. wiesz że nad regulaminem jest statut ;), a resset w styczniu nic Ci nie da bo on pokazuje wyłącznie ilość członków na daną chwilę w PZK. Zgodnie ze statutem członkostwo upływa 14 kwietnia więc resset nic nie wykaże ..... a najlepszym terminem na jego wykonanie jest 15 kwietnia ;)

W powyższym newsie wyczuwam groźbę :P

SP5LS:
Oj Marku, znowu się mylisz :)

Reset OSEC, w znaczeniu o którym myślisz, powinien nastąpić w dniu 21 kwietnia br.
Mam rację ?

SQ8MXS:
1. Marku a kiedy myliłem się pierwszy raz ?

2. Nie, nie masz racji (choć ubolewam nad tym że skarbnik PZK właśnie w tym miejscu nie ma racji)


Resset nie powinien być wykonany 21 kwietnia, a właśnie 15 kwietnia. Czytaj statut, a nie durnowaty regulamin. Jeśli wywalam regulamin to w całości, a nie tylko w części. Członkostwo upływa dokładnie 14 kwietnia. Wymagany termin opłacenia składki to 14 stycznia. Trzy miesiące karencji to 14 kwietnia. Tyle - o tym mówi STATUT + informacja o terminie opłacania składek wisząca na stronie PZK z datą finalną 14 stycznia.

I dalej mamy nieudolny regulamin o którym zapewne myślisz i.....

To że OT ma 7 dni na wysłanie kasy do ZG o niczym nie świadczy. Tym bardziej że w tym samym regulaminie napisano iż członek ma obowiązek opłacenia składki nie później niż 7 dni przed przekazaniem składki do ZG przez OT. Ten fakt akurat nie wydłuża nam okresu bycia lub też nie bycia członkiem PZK - te 7 dni to wyłącznie czas na ewentualny przepływ środków bądź dokumentów. Jeśli np wpłacę kasę 16 kwietnia to z automatu mój OT musi otrzymać ode mnie również deklarację członkowską i podjąć decyzję o przyjęciu mnie w szeregi oddziału i PZK. Ciekawe czy tak się dzieje :)

Resset przeprowadzony 15 kwietnia powinien nam dać identyczne dane jak resset przeprowadzony 21 kwietnia (no chyba, że pojawił się nagle jakiś nowy członek między 15 a 21 to taki fakt powinna uwzględnić ewentualna tabelka).

Finalizując temat OSEC to informacja dla Ciebie gdzie są pieniądze i ile ich jest, a robienie ressetu nic w tej wiedzy nie zmieni. Bo OT przyjmując składkę powinien ją wprowadzić do OSEC i to na poziomie OT powinna iść informacja do członka ze składkę ma opłaconą, a nie na poziomie ZG po przelaniu kasy do ZG. Nie wiem może chcesz wykazać fakt kiszenia kasy na kontach OT - na pewno nie wykażesz ewentualnego wpływu podniesienia składek na ilość członków - to dopiero 15 kwietnia.

:) ech te statystyki ..... ;)


Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej