Działy tematyczne - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > SN0HQ

Start SN0HQ 11-12.07.2015.

(1/2) > >>

SQ8GHY:
W dniach 11 i 12 lipca zespół SN0HQ po raz szesnasty zmierzy się ze światowa czołówką zespołów reprezentujących narodowe organizacje krótkofalowców. Polski Związek Krótkofalowców, w tych zawodach reprezentowany był do tej pory 17 razy a od roku 2000, co roku robi to nieprzerwanie zespół używający znaku SN0HQ. Nasze stacje, których jest 12 pracują na każdym podstawowym paśmie KF (1,8; 3,5; 7; 14; 21; 28) tak emisja CW jak i SSB.

Drużyna SN0HQ liczy sobie kilkudziesięciu operatorów, którzy wspólnie pracują na jeden wynik zespołu. Przez lata dopracowujemy i trenujemy system wspólnej pracy przy coraz silniejszej konkurencji stacji całego Świata. Udało nam się do tej pory czterokrotnie zająć miejsce w pierwszej trójce, choć trzeba przyznać, że z roku na rok jest to coraz trudniejsze. Jak dobrze wiedzą specjaliści DX-mani i contestowcy wynik zespołu w tych zawodach zależy od wielu czynników z których propagacja oraz położenie geograficzne mają bardzo istotne i niezależne od nas znaczenie. Największym osiągnięciem polskiego krótkofalarstwa jest tutaj nie tyle sam wynik i miejsce w klasyfikacji. Za najcenniejsze uznać należy powstanie silnego, stale podnoszącego swój poziom operatorski i sprzętowy zespołu. W wyniku tego: doświadczenie, wiedza i potencjał całej grupy stale rosną co przejawia się w indywidualnych wynikach poszczególnych członków grupy we wszystkich najważniejszych zawodach na Świecie.

Zapraszamy do wsparcia naszego udziału w zawodach IARU HF Championship 2015 poprzez przeprowadzenie jak największej ilości łączności ze stacjami SN0HQ. W trakcie zawodów, na bieżąco będą wyświetlane informacje o częstotliwościach pracy poszczególnych stacji. Prosimy jeszcze o dopasowanie się, w miarę możliwości do warunków propagacyjnych tak by nie wołać wtedy gdy stacje SN0HQ będą akurat miały warunki i anteny skierowane na stacje DX!

Informacje:
Strona SN0HQ
SN0HQ Facebook
SN0HQ Twitter
SN0HQ YouTube

SP5ELA:
Prezes Polskiego Związku Krótkofalowców nadesłał zaproszenie.

Koleżanki i Koledzy
Już w najbliższą sobotę i niedzielę (11 i 12 lipca) czekają nas zawody IARU HF Championship 2015. W tym roku, podobnie jak i w latach poprzednich, Polski Związek Krótkofalowców reprezentować będzie kilkudziesięcioosobowa grupa operatorów pracująca pod znakiem wywoławczym SN0HQ. Zapewne wielu z nas w latach poprzednich prowadziło łączności radiowe z tymi stacjami, co również pomagało w zdobyciu przez ten zespół wysokich miejsc w klasyfikacji międzynarodowej. Jestem przekonany, że również w bieżącym roku, przy naszej pomocy, ta grupa doświadczonych operatorów osiągnie dobry wynik w tych zawodach.
Polskich krótkofalowców zachęcam do przeprowadzenia wszystkich z 12 możliwych łączności  z grupą  stacji SN0HQ (sześć podstawowych pasm na CW i SSB), a jako podziękowanie otrzymają prezent w postaci koszulki okolicznościowej.
Biorąc pod uwagę olbrzymi wysiłek organizacyjny i kondycyjny  całego zespołu SN0HQ, tą drogą na ręce kapitana zespołu SN0HQ, Tomka SP6T, składam najlepsze życzenia powodzenia, przeprowadzenia możliwie największej ilości łączności i zajęcia czołowego miejsca w zawodach.
NIECH  MOC  BĘDZIE  Z  WAMI.

Jerzy Jakubowski SP7CBG
Prezes Polskiego Związku Krótkofalowców

SP5LS:
W imieniu ekipy 14 CW / 21 SSB, dziękujemy wszystkim koleżankom i kolegom za łączności w tym paśmie.
Do usłyszenia ponownie za rok.

SQ5LTL:
Cześć, kiedy będzie informacja o wynikach w konkursie "Worked all SN0HQ Stations"?

SQ5LTL:
Jest tu ktoś na forum z jakąkolwiek wiedzą odnośnie mojego pytania?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej