Polski Związek Krótkofalowców - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > Członkostwo w PZK

Liczba członków PZK w 2018 roku

<< < (4/7) > >>

SP5LS:
Wyłapać co i kto to jest my ?? Czyżby jakaś grupa "trzymająca władzę" ?

A teraz do konkretów, są w załączniku. Porównanie składek, które wpłynęły na konto ZG do 1 lutego jest na niekorzyść Twoich insynuacji, składek do ZG wpłynęło więcej niż w tym samym okresie zeszłego roku. I to jest zasługa członków PZK i osób funkcyjnych w Oddziałach Terenowych, za co im bardzo dziękuję.

PO CO TO ROBISZ ?? Żeby się dowartościować ? Dla mnie swoją wiarygodność już straciłeś.

edit: 21:10 - masz jeszcze większy problem ze swoją prawdomównością, wpłynęła kolejna lista, a 1 luty się jeszcze nie skończył...

SQ8MXS:
Marku ja nie mam problemów z prawdomównością, przedstawiłem dane od Leszka i gdybyś czytał to co napisałem to byś wiedział, że porównuję dane z 9 lutego 2017, ale pewnie tego nie zauważyłeś bo nie wyboldowałem, a i Ty nie bardzo kwapiłeś się by przedstawić właśnie te tabelki które teraz udało Ci się załączyć.

Poczekajmy więc do 9 lutego .... Bo widzisz w 2017 można było huknąć na skarbników w OT żeby jednak przekazali składki, a teraz to nie bardzo jest już na kogo ....

Co do wiarygodności - to dla mnie Ty swoją straciłeś w momencie gdy ujrzałem umowę między Tobą, a PZK .... takie tam żenua w porównaniu z tym co cedziłeś w Burzeninie.

Czekamy do 9 lutego, a potem do 15 kwietnia .....

SP5LS:
I dalej jesteś niewiarygodny. Leszek wysłał dane z 2 lutego 2017 roku.

Cały czas porównuję w tym wątku dane na dzień 1.02.2017 / 1.02.2018.
I dalej ich porównywać w tym wątku nie zamierzam.

Natomiast Tobie polecam trochę więcej empatii do ludzi, bo z tym widzę zawsze miałeś i masz problem. A czarownice dalej latają, poluj.

SQ8MXS:
Jeśli uważasz że te dane które posiadam ja są z 2 lutego 2017 to oznacza wyłącznie to że dzisiaj Twoje kalkulacje są niewiele warte bo właśnie w jeden dzień z owych 3% zrobiło się 10% na minusie. Odbierz maila właśnie wysyłam Ci kopię tego co dostałeś 9 lutego 2017 i są to dane z 9 lutego co Leszek potwierdza słowami (na chwilę obecną).

Co do empatii - nie lubię dojenia ........

SQ8MXS:

--- Cytat: SP5LS w Styczeń 22, 2018, 10:33:39 am ---Wnioski ?
Bardzo pouczające :) Wpływ składek do 21 stycznia wyższy niż przed rokiem. I nie mówię tutaj o PLN, a o ilości członków w tym samym okresie.

--- Koniec cytatu ---

no to jesteśmy po ressecie - trochu nas ubyło ...... tak ponad 500 osób .....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej