Działy tematyczne - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > Zawody krajowe

wyniki zawodów 2017 "63 dni Męstwa i Chwały" i "Bitwa Warszawska 1920"

<< < (2/4) > >>

SP5ELA:
Nie ma znaczenia, kto organizował. Zawalił sprawę, kara może być tylko jedna - likwidacja takich zawodów. Wykluczenie z kalendarza zawodów PZK.
73 Zygi SP5ELA

SP9NJ:
I tak się to prawdopodobnie skończy ponieważ również nie mogę się doczekać odpowiedzi.
Pomimo rozmów z przedstawicielem WOT na NKZD (Jurkiem SSB), wysłania kilku maili (w dobre i niedobre adresy) i mojej deklaracji pomocy w rozliczeniu.
Trudno. Tak samo jak członkostwo w PZK trzeba ograniczyć do aktywnych krótkofalowców, tak samo trzeba Kalendarz opróżnić z "tradycyjnych wydmuszek".

Nie ma co zamiatać pod dywan.

SP5ELA:
SUKCES!

Wyniki zawodów "Bitwa Warszawska 1920" po "interwencji Spike'a" pojawiły się i są na portalu logsp.pzk.org.pl:
https://logsp.pzk.org.pl?page=contest&id=206

Co ciekawe - stwierdziłem, że startowałem w tych zawodach i zająłem 5 miejsce.
Beznadziejność mojej sytuacji (i nie tylko mojej) polega na tym, że od jakiegoś czasu poziom operatorski części stacji biorących udział w zawodach krajowych obniżył się.
W lokalizacji SP8 używam znaku SP5ELA/8, chyba to za trudny znak dla niektórych. Z lokalizacji warszawskiej używam znaku standardowego SP5ELA, ale biorę udział w skali roku tylko w kilku wybranych zawodach. Wychodzi na to, że ten mój znak też jest za trudny, albo zbyt mało znany. No cóż.. życie radioamatora.

73

SP9NJ:
Albo po prostu Cię nie lubią XD
Na kij się łamiesz? Nadaj znamiennik SP5ELA/LUBIĘORZESZKI i marudź, że za trudne, następnym razem.
Łamanie się jest do żucia szmat, folklor.
Formalnie łamiesz się "przez kraj" przed znamiennikiem - albo giń.
Każde łamanie (po znamienniku stacji) w zawodach przeszkadza. Zgodnie z prawem w SP nie ma żadnego łamania się po znamienniku. Regulaminy zawodów, jak i statut Najjaśniejszej ponad prawem nie stoją.

Zygmunt, ale tego się jeszcze nauczysz, nie chciałbym Cię tym postem zniechęcić do krótkofalarstwa, wszyscy robiliśmy podobne błędy.
Bardzo się cieszę, że Delegatem waszego oddziału jest ktoś tak świeży jak Ty! Wincyj świeżyzny!

SQ2EEQ:
Spiku, przy całej sympatii, nie mieszaj.
 Co to jest znamiennik..? Zachowaj go dla siebie, ok?
Wyczuwam też u ciebie wstręt do 30 MHz+. Jakaś fobia, choroba, ktoś cię skrzywdził, molestował baofengiem..?  Nawet jeśli, to mija... 
73, de stan sq2eeq

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej