Polski Związek Krótkofalowców - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > Pozyskiwanie środków dla PZK

Czy i w jaki sposób można przeznaczyć 1% podatku na określony OT / Klub i cel

<< < (3/3)

SP5IOU:
Dobry wieczór.
Odpisy 1% podatku powinny do PZK wpłynąć najpóźniej do sierpnia b.r. - 3 miesiace po ostatnim terminie wpłat podatków.
Chcieliśmy w klubie dokonać zakupu automatycznej skrzynki antenowej i możliwość dysponowania odpisami przez oddziały a zarazem przez kluby by to umożliwiła.
Dowiedziałem się że oddziały terenowe jeszcze nie otrzymały od ZG informacji o dedykowanych dla nich odpisów.
To trochę chyba długo bo mamy prawie grudzień.
Proszę o pilne dokonanie  niezbędnych czynności, aby klub mógł wystąpić do OT o środki na zakup skrzynki antenowej, czy innych niezbędnych rzeczy.
Sprawa jest pilna, gdyż używana przez nas ręczna stara skrzynka ma poważne mankamenty, o których nie chcę tu wspominać i wkrótce może uniemożliwić klubowi udziału w zawodach i w szkoleniu praktycznym młodych adeptów naszego Hobby.



SQ5KWH:
Dzień dobry,


Marcin - dostaliśmy aktualne zestawienie środków  z 1%.
Składajcie wniosek (co i za ile), bo z tym akurat wcale nie musieliście czekać.

SP5IOU:
Dzięki.
Już piszę do władz klubu.



SP5IOU:

Moi drodzy.Mam przyjemność potwierdzić i podziękować że proces działa.
Wczoraj był dzień klubowy i z radością zainstalowałem w klubie zakupioną skrzynkę.
PZK załatwiło sprawę sprawnie i bardzo korzystnie za co osobiście i w imieniu klubu SP5PRF i Radioreaktywacji dziękuję.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej