Polski Związek Krótkofalowców - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > Pozyskiwanie środków dla PZK

Czy i w jaki sposób można przeznaczyć 1% podatku na określony OT / Klub i cel

<< < (2/3) > >>

SQ8MXS:
To wytłumacz mi proszę po jaką cholerę mnie zapraszasz do sekretariatu i piszesz abym ruszył swoje 4 litery i sobie sam poszukał ......

Marek zacytuję klasyka:

"nie chce mi się z Tobą gadać ....."

SP5IOU:
Marku SP5LS.
Proszę o odpowiedź Ciebie, jako skarbnika PZK na moje pytania otwierające ten wątek.
Sprawa bardzo pilna, bo będę pracował nad rozliczeniem w nadchodzący weekend czyli już jutro.

Na wspomaganie radioaktywacji nie tylko poświęcamy w klubie swój czas, ale też sporo prywatnych pieniędzy.
Nie będę tu wyliczał bo nie o to chodzi żeby się chwalić. Ale skoro można by to wspomóc z odpisu 1% podatków to było by to bardzo pomocne, niezależnie od tego jak wspomaga tę działalność PZK, za co bardzo dziękujemy.

SP5LS:
Marcinie,

Zgodnie z uchwałami Prezydium i ZG PZK środki z 1% wpływające do PZK są rozdzielane w proporcjach: 80% cel wskazany w deklaracji - 20% ZG PZK.
Całą procedurę wydatkowania "załatwia" Oddział Terenowy PZK, do którego należy SP5PRF, w tym przypadku OT-37.

SP5IOU:

Marku.


Dziękuję za informację.
Npisze proszę co mam wpisać w deklaracji, jaki KRS i jak wpisać cel, żeby poszło zgodnie z tym jak sobie życzę i z uchwałą.
80% cel / 20% ZG jest akceptowalne.


Ja jestem co prawda w innym oddziale PZK, ale to chyba nie problem. Taka sobie organizacyjna bigamia :).


Czy jak wpiszę OT37 - KLUB SP5PRF Radioreaktywacja  to będzie dobrze?

SP5ELA:
Marcin
KRS PZK
OT37, SP5KRF.

73 Zygi SP5ELA

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej