Polski Związek Krótkofalowców - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > Członkostwo w PZK

Składki - terminy - i bzdurny news na stronie PZK

<< < (2/7) > >>

SP3AMO:
Cześć.Jak dyskutować o składkach, gdy ceny, opłaty wzrosły w ostatnich tygodniach dwu, trzykrotnie.Zobaczymy jak rozpocznie się jesień, zima i sezon grzewczy.Poza tym przy takich wzrostach trzeba pomyśleć o podniesieniu składki.Marek SP3AMO

SQ2EEQ:
Cześć Marku. Nie proponuję dyskusji o wysokości składek, proponuję rozważyć i wypracować inny model opłacania składek. A jakie one będą, to inna sprawa. Ok? 73, de stan sq2eeq

SQ2EEQ:
Ponawiam pytanie, pytam wszystkich tu obecnych - jaki powinien być model opłacania składek członkowskich w PZK..? 73, de stan sq2eeq

SP3AMO:
Balcerowiczem nie jestem, ale finanse to delikatna sprawa, a szczególnie w PZK. Pamiętam 1990 w OT i 2000 w PZK .... słynne hasło .... nie płacić na PZK.
Co mogę ze swojej strony na ten temat powiedzieć.Prowadzę przyjmowanie składek w OT-32 i mogę stwierdzić, że w pierwszym terminie ... 15.01. mam 1/3 składek. pod koniec stycznia 2/3. Pozostał 1/3 płaci przed 14.04. Drugie półrocze podobnie.
Nie jestem jak Zygi ELA i taki spływ składek się z tym wiąże.Czy najpierw nie należałoby przeprowadzić akcji uświadamiającej jak płacimy składki i jaki to ma wpływ na realizację zadań statutowych PZK. Dopiero potem zaryzykowałbym zmianę sposobu opłaty składek przy zachowaniu dwóch terminów 31.12. poprzedni i 30.06. bieżący rok.Marek SP3AMO

SQ2EEQ:
Tak się płaci, jak regulamin pozwala. Po ustaleniu jednego terminu i odpowiednio wcześniejszym ogłoszeniu, a później (oczywiście przed jego upływem) przypominaniu, efekt powinien być zgodny z oczekiwanym, to znaczy co ma wpłynąć do końca roku, to wpłynie do końca roku.  Tak mi się wydaje. Inna sprawa to nowoprzyjmowani.  73 de stan sq2eeq

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej