Działy tematyczne - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > Zawody krajowe

Zawody Rybnickie 2018

(1/1)

SQ9S:
Zaproszenie do wzięcia udziału w Zawodach Rybnickich 2018

Krótkofalowcy z Rybnickiego Okręgu Przemysłowego oraz Rybnicki Oddział Terenowy mają zaszczyt zaprosić wszystkich radioamatorów
do wzięcia udziału w dniach 3 i 4 listopada br. w Zawodach Rybnickich.
Nasze zawody są kontynuacją Konkursów Rybnickich a zmiana nazwy - mamy nadzieję - podnosi prestiż i zasięg naszej imprezy krótkofalarskiej.
Jest wiele zawodów krótkofalarskich w kalendarzu ale chcemy aby Zawody Rybnickie kojarzyły się z nietuzinkowym regulaminem, szybko i solidnie obliczonymi wynikami oraz rozłożeniem aktywności na dwie tury i dwa pasma (40 i 80m). Postaramy się aby nasze Zawody Rybnickie organizowane przez OT 31 PZK a dedykowane wszystkim krótkofalowcom w kraju i przyjaciołom z zagranicy, gwarantowały miłe spędzenie czasu przy radiu.
Obiecujemy, że Zawody Rybnickie zostaną szybko rozliczone a wynik zostanie oficjalnie ogłoszony 14 grudnia na tradycyjnym Spotkaniu Barbórkowym gdzie wręczymy nagrody zwycięzcom poszczególnych kategorii i rozlosujemy nagrodę specjalną.

W czasie trwania Zawodów Rybnickich można równolegle zbierać punkty do akcji dyplomowej organizowanej przez klub SP9YFF
Link do dyplomu  https://sp9yff.wixsite.com/smota

Po wygranym przez nasz oddział współzawodnictwie w SPDXC 2018 nie stać nas na bylejakość, dlatego apelujemy o liczny udział w Zawodach Rybnickich naszych członków oddziału i sympatyków zamieszkujących w ROP a także prosimy o udział w naszych zawodach koleżanki i kolegów krótkofalowców z całego kraju i zagranicy bo oczywiście zawody są typu WW (wszyscy ze wszystkimi).

Link do regulaminu Zawodów Rybnickich 2018 http://ot31.pzk.org.pl/konkurs2018.html lub https://logsp.pzk.org.pl/?page=contest&id=335

Dla użytkowników programu N1MM na stronie https://n1mm.hamdocs.com/tiki-download_file.php?fileId=4130 do pobrania plik do Naszych zawodów.

Do usłyszenia Gienek SQ9HZM!

Pozdrawiam Adam SQ9S.

SP5ELA:
Jak Wam "poszło"? Ilu uczestników?"Prawie" wystartowałem..
73 ZYGI SP5ELA

SQ9S:

--- Cytat: SP5ELA w Listopad 09, 2018, 02:38:25 pm ---Jak Wam "poszło"? Ilu uczestników?"Prawie" wystartowałem..
73 ZYGI SP5ELA

--- Koniec cytatu ---
Zygi wybacz, że tak późno ale wcześniej nie byłem na forum.
Zawody uznajemy za bardzo udane. W zawodach wzięło udział 158 stacji z czego 155 przysłało logi.Daje to nam drugie miejsce w SP pod kątem ilości uczestników. Na pierwszym miejscu jest Quo vadis.Najlepsi w swoich  kategoriach zgłaszali ponad 200qso. Myślę, że w przyszłym roku się usłyszymy.
Regulamin zostanie jeszcze dopracowany.  Pełne wyniki na stronie https://logsp.pzk.org.pl/?page=contest&id=335Każdy z uczestników otrzymał Dyplom za udział.Pozdrawiam Adam SQ9S

SP5L:

--- Cytat: SP5ELA w Listopad 09, 2018, 02:38:25 pm ---Jak Wam "poszło"? Ilu uczestników?"Prawie" wystartowałem..
73 ZYGI SP5ELA

--- Koniec cytatu ---

50 lat w pzk i prawie wystartowałem - śmiech na sali !!!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej