Autor Wątek: Zawody Rybnickie 2018  (Przeczytany 39 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SQ9S

  • Członek PZK
  • ***
  • Wiadomości: 1
  • Sekretarz OT-31
Zawody Rybnickie 2018
« dnia: Październik 31, 2018, 01:48:01 pm »
Zaproszenie do wzięcia udziału w Zawodach Rybnickich 2018

Krótkofalowcy z Rybnickiego Okręgu Przemysłowego oraz Rybnicki Oddział Terenowy mają zaszczyt zaprosić wszystkich radioamatorów
do wzięcia udziału w dniach 3 i 4 listopada br. w Zawodach Rybnickich.
Nasze zawody są kontynuacją Konkursów Rybnickich a zmiana nazwy - mamy nadzieję - podnosi prestiż i zasięg naszej imprezy krótkofalarskiej.
Jest wiele zawodów krótkofalarskich w kalendarzu ale chcemy aby Zawody Rybnickie kojarzyły się z nietuzinkowym regulaminem, szybko i solidnie obliczonymi wynikami oraz rozłożeniem aktywności na dwie tury i dwa pasma (40 i 80m). Postaramy się aby nasze Zawody Rybnickie organizowane przez OT 31 PZK a dedykowane wszystkim krótkofalowcom w kraju i przyjaciołom z zagranicy, gwarantowały miłe spędzenie czasu przy radiu.
Obiecujemy, że Zawody Rybnickie zostaną szybko rozliczone a wynik zostanie oficjalnie ogłoszony 14 grudnia na tradycyjnym Spotkaniu Barbórkowym gdzie wręczymy nagrody zwycięzcom poszczególnych kategorii i rozlosujemy nagrodę specjalną.

W czasie trwania Zawodów Rybnickich można równolegle zbierać punkty do akcji dyplomowej organizowanej przez klub SP9YFF
Link do dyplomu  https://sp9yff.wixsite.com/smota

Po wygranym przez nasz oddział współzawodnictwie w SPDXC 2018 nie stać nas na bylejakość, dlatego apelujemy o liczny udział w Zawodach Rybnickich naszych członków oddziału i sympatyków zamieszkujących w ROP a także prosimy o udział w naszych zawodach koleżanki i kolegów krótkofalowców z całego kraju i zagranicy bo oczywiście zawody są typu WW (wszyscy ze wszystkimi).

Link do regulaminu Zawodów Rybnickich 2018 http://ot31.pzk.org.pl/konkurs2018.html lub https://logsp.pzk.org.pl/?page=contest&id=335

Dla użytkowników programu N1MM na stronie https://n1mm.hamdocs.com/tiki-download_file.php?fileId=4130 do pobrania plik do Naszych zawodów.

Do usłyszenia Gienek SQ9HZM!

Pozdrawiam Adam SQ9S.

Offline SP5ELA

  • Delegat na Zjazd Krajowy PZK
  • *****
  • Wiadomości: 163
Odp: Zawody Rybnickie 2018
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 09, 2018, 02:38:25 pm »
Jak Wam "poszło"? Ilu uczestników?"Prawie" wystartowałem..
73 ZYGI SP5ELA
Zygi SP5ELA