Polski Związek Krótkofalowców - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > O związku

KRAJOWY ZJAZD DELEGATÓW PZK 2020

(1/3) > >>

SP5IOU:
Dzień dobry.
Od kilku dni na forum PKI toczy się dyskusja n.t. Krajowego Zjazdu, który ma się wkrótce obyć.PKI nie jest może najlepszym medium na dyskusje członków PZK, właściwszym miejscem jest wewnętrzne Forum.Natomiast wśród zainteresowanych" członków i nie-członków  istnieje mała wiara co do skuteczności dyskusji na tym forum, zresztą do jakichkolwiek dyskusji szeregowych członków.Warto, aby ktoś z osób funkcyjnych odniósł się do prezentowanych tam opinii. Wiele z nich jest niesłusznych, opartych na obiegowych opiniach, ale są też rozsądne głosy.
Przeczytałem ostatni biuletyn PZK, jest tam wzmianka o zjeździe, ale członkowie nie mają informacji o planowanym porządku obrad, planowanych głosowaniach i jeśli miały by dotyczyć wyboru nowych władz, to jacy są kandydaci i jakie mają pomysły na rozwojową przyszłość związku.Kontrowersyjny jest tajny tryb głosowania, dlaczego członkowie nie mają prawa wiedzieć kto co zaproponował i za czym lub przeciwko czemu głosował.Potrzebne są zmiany w statusie, aby uczynić działalność związku bardziej transparentną. Dzięki czemu uzyskamy większą świadomość wśród członków, kandydatów, sympatyków, czy wstąpić, pozostać w związku. A też znajomość kandydatów i ich poglądów dała by możliwość podjęcia świadomej decyzji czy kandydować lub nie, do władz, kogo popierać, a kogo właśnie nie.
Otworzyłem ten wątek i chciałbym zobaczyć wpisy osób kandydujących do nowych władz PZK jakie mają strategie, pomysły na rozwój naszego związku i krótkofalarstwa w Polsce i jak zamierzają je realizować, na co, komu i w jaki sposób wydawać fundusze związku i jak je pozyskiwać?

Mile widziane były by sprawozdania obecnych członków władz, czego dokonali w czasie swojej kadencji, jakie były działania, jakie sukcesy, co się nie udało i dlaczego, jako uzasadnienia udzielenia / nieudzielenia przez delegatów oddziałów absolutorium.
Jakie tematy, może zmiany w statucie będą dyskutowane, jakie są propozycje, jeśli powstają jakieś propozycje zmian to jakie mają być dyskutowane.
Pozdrawiam, życzę owocnych obrad i wyboru właściwych osób do władz.
Marcin SP5IOU - Członek PZK VOT73.


SP5ELA:
Marcin
To Forum jest martwe. Moderator i administrator zrezygnował. Forum prawdopodobnie zastanie zamknięte. Chyba, że znajdzie się nowy funkcyjny. Osobiście w to wątpię. Tak więc Twoje pisanie i aktywność tutaj są pozbawione sensu. Poza tym na wszystkie Twoje pytania ja mogę odpowiedzieć bez problemu, ale nie tutaj.
73 Zygi SP5ELA

SP5IOU:
W takim razie gdzie obecnie jest miejsce do publicznej dyskusji członków PZK na temat działalności związku.Gdzie członkowie i osoby funkcyjne mają prowadzić dyskusję publiczną, a przynajmniej widzialną dla członków.Gdzie otwarte zapytanie etc. etc?Gdzie transparentność organizacji? gdzie łączność między członkami a osobami funkcyjnymi?To forum zostało właściwie zaprojektowane i jest na nim miejsce, a po jego zamknięciu, chyba pozostaje tylko PKI czy tak to ma wyglądać?

SP5ELA:
Marcin
Dodałem brakującą literkę do nagłówka tematu.
Aktywność na Forum tak wygląda:
https://forum.pzk.org.pl/index.php?action=mlist;sort=posts;start=0;desc

Odpowiadając na Twoje pytanie. To miejsce jest właśnie tutaj. Tylko nie ma Moderatora. Dobry moderator może zdziałać cuda. Ale musi być. Funkcja do objęcia.
73 Zygi SP5ELA

SP3AMO:

Są jacyś chętni .... tylko nie wszyscy.
Marek SP3AMO

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej