Polski Związek Krótkofalowców - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > O związku

KRAJOWY ZJAZD DELEGATÓW PZK 2020

<< < (3/3)

SP6INA:
Wiesz, nie da się sprawić by nic nie wyciekło. Za dużo osób ma prawo pisać i dużo zawsze będzie osób anty PZK (nawet w samym PZK). Wyjście jest ale nie wiem czy akceptowalne, by grać  otwarte karty i dyskusje przenieść (poza tą newralgiczną tylko do wiadomości zarządu, pracami nad konkretnymi projektami itp) na ogólnodostępny kanał, bo mogę mówić za siebie tylko ale mam gdzieś czy ktoś udostępni to co tu napisałem czy nie, bo przecież w końcu to moje zdanie i nie wstydzę się go. A doprowadzi to do sytuacji że jak będzie wyciek to zweryfikować go będzie banalnie łatwo i sprawdzić jak przebiegała dyskusja. Ewentualnie można wtedy przestawić delikwentowi zrzut rozmowy i przedstawić że to była opinia tylko jednego człownka PZK do którego ma w pełni prawo ale z samym PZK ta opinia ma mało wspólnego co sprawi że dyskutant zapewne zamilczy. O ile oczywiście uznajecie że tych "wycieków" jest tak dużo że stanowią problem.

Ogólnie są rozwiązania róże, każdy może przedstawić inne. Ważne żeby je także przedstawiać.

SP5IOU:
Podoba mi się stwierdzenie : "by grać  otwarte karty".Człowiek niezależnie od pozycji i funkcji jaką pełni, powinien ważyć to co mówi czy pisze i nie bać się, że jego wypowiedź trafi do szerszej publiczności.Otwartość i transparentność w Związku na pewno mu nie zaszkodzi a raczej pomoże.
Przecież nikt tu niema nic do ukrycia wszyscy działają w dobrej wierze i dla dobra Związku i Krótkofalarstwa, więc niema tu żadnych tajemnic.

 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej