Polski Związek Krótkofalowców - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > O związku

KRAJOWY ZJAZD DELEGATÓW PZK 2020

<< < (2/3) > >>

SP6INA:
Wiecie, chętni by się zawsze znaleźli. Niestety problemem jaki ja widzę jest nie wyszukanie moderatora ale przekonanie zarządu i osób decyzyjnych w poszczególnych oddziałach terenowych do aktywności tutaj. Niestety na tą chwilę jest straszna dezorganizacja i jak by nikt nie chciał wsiąść odpowiedzialności za taką sprawę ważną jaką jest dobra komunikacja między samymi członkami PZK a także między zarządem PZK a zwykłymi członkami.
Na stronie www są ostatnio tylko biuletyny a większość rzeczy nie była od wielu lat aktualizowała. W sumie cała strona wymaga jednym słowem przebudowy.
Ale by cokolwiek zrobić musi być także pozwolenie zarządu na to bo znając życie i środki i chętni by się znaleźli na poprawę takiego stanu rzeczy.
Bo aktualnie oprócz kilkunastu osób nikt nie wie co dokładnie w PZK się dzieje i jakie przedsięwzięcia są realizowane.

SP3AMO:
Jest jeden problem z opiniami, czy informacjami na forum dyskusyjnym, czy na liście LDD PZK.
Te informacje i opinie przeznaczone są dla członków PZK, ale nie wiadomo dlaczego "wychodzą" poza PZK. Jest wśród nas jakiś "kolega", który wynosi to na inne listy, czy fora.
Nie każdy sobie tego życzy.
I to jest jeden z problemów wewnętrznych PZK
Marek SP3AMO, KF Manager PZK, zastępca członka Prezydium PZK.

SP5L:

--- Cytat: SP3AMO w Luty 22, 2021, 04:03:33 pm ---Jest jeden problem z opiniami, czy informacjami na forum dyskusyjnym, czy na liście LDD PZK.
Te informacje i opinie przeznaczone są dla członków PZK, ale nie wiadomo dlaczego "wychodzą" poza PZK. Jest wśród nas jakiś "kolega", który wynosi to na inne listy, czy fora.
Nie każdy sobie tego życzy.
I to jest jeden z problemów wewnętrznych PZK
Marek SP3AMO, KF Manager PZK, zastępca członka Prezydium PZK.
--- Koniec cytatu ---
Witam Marku - Towarzystwo wzajemnej adoracji nie dopuści do rzetelnych wiadomości o tym co się dzieję w PZK, nie ma się czemu dziwić że wiadomości nie do końca prawdziwe z różnymi domysłami lądują na forum PKI - Do tego forum nikt nie zachęca koleżeństwa bo lepiej mieć święty spokój i czekać na wpływy ze składek.
Pozdrawiam czytających - dużo zdrowia wszystkim życzę w tych nieciekawych czasach - trzeba być dobrej myśli.
Edek SP5L, "póki co jeszcze" Prezes klubu SP5POT oraz Przew. OKR w OT 37.

SP6INA:
Ale dlaczego się tak dzieje? Bo ludzie teraz biorą informacje z luźnych rozmów i dyskusji a o plotki nie jest trudno. Najgorsze jest że te plotki by zweryfikować trzeba trochę się natrudzić bo to forum niestety ledwo żyje, w biuletynie jest informacja o działalności pzk ale nie ma jak jej skomentować czy wsiąść pod dyskusje a młodzi wybierają zamiast forum komunikację natychmiastową typu Signal, Telegram czy xmpp (wiem nie wymieniłem największych złych typu facebook messanger itp).
A święty spokój każdy chce mieć jednakże unikając dyskusji nic się nie zmieni. Bo wiadomo nikt nie ma zawsze racji ;)

SP3AMO:
Ostatni przykład z LDD, z dyskusji w sprawie zaleceń dla krótkofalowców członków PZK, zgłoszonych przez Walne Zebranie OT-20 odnośnie pracy poza stałym QTH i łamaniem znaku przez p,m.nr okr oraz przyporządkowania numeru okręgu wywoławczego do struktury administracyjnej kraju, na liście PKI wypłynął tylko jeden mail .... wypowiedź na temat "kontroli/nadzoru" umiejętności operatorskich krótkofalowców pracujących szczególnie w paśmie 80m. Na LDD padła też propozycja reaktywowania Komisji Eterowych. Zdecydowana większość była przeciw. Na PKI pokazał się tylko ten o zdyscyplinowaniu tych, którzy naruszają procedury operatorskie i Regulaminy.
Jak z tego Forum w podobny sposób zaczną wyciekać opinie/informacje, to możemy zapomnieć o licznym udziale dyskutantów.
Marek SP3AMO

 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej