Polski Związek Krótkofalowców - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > O związku

Komunikaty PZK

(1/5) > >>

SP5ELA:
Komunikaty PZK
W tym wąku można poruszać tematy opisane w Komunikatach PZK. Archiwum Komunikatów PZK znajduje się tutaj: https://komunikat.pzk.org.pl
73 Zygi SP5ELA

SP9IDA:
Jeśli miałbym coś powiedzieć o komunikatach PZK to niestety, ale rzekłbym, że są strasznie niedzisiejsze. Począwszy od formatowania na nie śmiesznych, często seksistowskich żartach kończąc. W komunikatach często widać, że redaktorzy na siłę szukają tematów, aby tylko tydzień w tydzień wydawać komunikat. Finalnie skutkuje to marnej jakości treściami. Zamiast tego lepiej by komunikat ukazywał się raz w miesiącu w dopracowanej formie, jak i z wartościową treścią :) Idąc dalej, być może warto rozważyć całkowitą rezygnację z wydawania komunikatu w aktualnej formie, a zamiast tego uruchomić coś w rodzaju bloga, gdzie zainteresowani mogliby po prostu wejść i sobie przeczytać co ich interesuje.

SP5ELA:
Komunikaty nie są robione przez młodocianych i nie są dedykowane tylko młodocianym.
Proszę pochylić się nad analizą stanów członkowskich PZK w poniższym linku:
https://pzk.org.pl/news.php?readmore=4421
Wnioski nasuwają się same.
Czy Szanowny kolega SP9IDA ma jakieś propozycje? A Może Kolega zechciałby zająć się sprawą wydawniczą? Aby materiał był "dzisiejszy", jak to Kolega nazywa.
Przypominam, że pracujemy społecznie, Komunikat wydawany (i także nadawany) jest społecznie, oznacza to też, że do tego "interesu" dokładamy prywatne środki.
73 Zygi SP5ELA

SP9IDA:
Patrząc na analizę stanów członkowskich PZK można dojść jedynie do wniosku, że młodsza część społeczności krótkofalarskiej omija związek szerokim łukiem - pytanie dlaczego?.  Propozycje przedstawiłem już w moim pierwszym poście. Proszę też nie brać mojego wpisu jako akt czysto, złośliwego czepiania się... Postanowiłem napisać jak to wygląda z perspektywy trzeciej osoby, tylko po to aby autorzy komunikatu mogli coś zrobić lepiej, to nazywa się feedback. Jeśli chodzi o zajęcie się sprawą wydawniczą jak to kolega nazwał to... dlaczego, nie? W czym mogę pomóc?

SP5JSZ:

--- Cytat: SP9IDA w Luty 26, 2021, 02:32:52 pm ---Jeśli miałbym coś powiedzieć o komunikatach PZK to niestety, ale rzekłbym, że są strasznie niedzisiejsze. Począwszy od formatowania na nie śmiesznych, często seksistowskich żartach kończąc.

--- Koniec cytatu ---
Łukasz,
a znasz jakieś dowcipy dotyczące naszego hobby, które są śmieszne i nie są seksistowskie? Przykłady?

Zbyszek/SP5JSZ

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej