Polski Związek Krótkofalowców - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > O związku

Komunikaty PZK

<< < (4/5) > >>

SP5JSZ:

--- Cytat: SP9IDA w Marzec 07, 2021, 03:40:31 am ---Gdzie jest seksizm w komunikatach PZK? Otworzyłem losowy komunikat z archiwum, wycinek zostawiam w załączniku. Swoją drogą na brawa zasługuje zamazanie autora w prawym dolnym rogu obrazka.

--- Koniec cytatu ---
Łukasz,
na pewno wkleiłeś właściwy obrazek? Ja tu widzę skąpo ubraną panią próbującą bezskutecznie zwrócić na siebie uwagę pracującego w zawodach męża.  Pozwól, że pominiemy kwestię śmieszności. Ale gdzie tu seksizm? Napisałbyś w dwóch zdaniach? Ewentualnie co rozumiesz przez seksizm?

Zbyszek/SP5JSZ

SP5ELA:
Zalecam jednak zapoznanie się z elementarną definicją: https://pl.wikipedia.org/wiki/Seksizm
Koledze SP9IDA chyba się lekko pojęcia pomieszały.

73 ZYGI SP5ELA

SP5JSZ:

--- Cytat: SP5ELA w Marzec 07, 2021, 07:16:29 pm ---Zalecam jednak zapoznanie się z elementarną definicją:https://pl.wikipedia.org/wiki/Seksizm
Koledze SP9IDA chyba się lekko pojęcia pomieszały.

73 ZYGI SP5ELA

--- Koniec cytatu ---
Być może istnieją inne, rozszerzające definicje, o których nie wiem. Stąd moje pytanie do Łukasza.

Zbyszek/SP5JSZ

SP3AMO:
Witam Forumowiczów.
Jak zwykle dyskusja skręca z głównego tematu na tematy poboczne nie związane z PZK i Komunikatami.
Czy nie wydaje się Wam, że Oddziały Terenowe PZK powinny też mieć swój dział w Komunikatach.
Co do tego działu pisać ..... wydarzenia, spotkania czy może jakieś działanie przeciw lub za krótkofalarstwem.
To tak dla ........
Marek SP3AMO

SP5JSZ:

--- Cytat: SP3AMO w Marzec 08, 2021, 10:16:33 pm ---Witam Forumowiczów.
Jak zwykle dyskusja skręca z głównego tematu na tematy poboczne nie związane z PZK i Komunikatami.
Czy nie wydaje się Wam, że Oddziały Terenowe PZK powinny też mieć swój dział w Komunikatach.

--- Koniec cytatu ---
Dlaczego skręca? Łukasz SP9IDA ma konretne uwagi co do stałej rubryki Komunikatów PZK, a wątek jest o Komunikatach właśnie. Czy uwagi są słuszne, czekam na kilka słów wyjaśnienia od Łukasza. Napisał co, ale nie napisał dlaczego.

Czy OT powinny mieć osobny dział? Czemu nie. Ale podejrzewam, że problemem jest nie brak dedykowanego działu, a małej liczby zgłaszanych do publikacji materiałów. Ale to pytanie do redakcji.

Zbyszek/SP5JSZ

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej