Polski Związek Krótkofalowców - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > O związku

Komunikaty PZK

<< < (2/5) > >>

SP3AMO:
Wyznaję zasadę, że jak czegoś nie chcę słuchać, czy oglądać, to wyłączam radio/telewizor.
Jak mi jakaś gazeta/prasa nie odpowiada, to jej nie kupuję, ale inni mogą sobie kupić i czytać do woli .... ich ryzyko i pieniądze.
Marek SP3AMO
P.S. SP9IDA, jak piszesz na Forum, wypadałoby podpisać się choćby imieniem i znakiem.
Marek ..... SP3 7449, to mój znak nasłuchowy od 1970 roku .... do dziś.

SP5JSZ:

--- Cytat: SP3AMO w Luty 28, 2021, 09:36:14 am ---Wyznaję zasadę, że jak czegoś nie chcę słuchać, czy oglądać, to wyłączam radio/telewizor.
Jak mi jakaś gazeta/prasa nie odpowiada, to jej nie kupuję, ale inni mogą sobie kupić i czytać do woli .... ich ryzyko i pieniądze.
Marek SP3AMO

--- Koniec cytatu ---
Czy dobrze rozumiem Twoją sugestię Marku, że jeśli mam krytyczne uwagi do wewnątrzorganizacyjnych publikacji, nie powinienem ich czytać?

Zbyszek/SP5JSZ

SP3AMO:
Zrób lepszy, lub bardziej atrakcyjny ....Marek SP3AMOP.S. Bardzo trudno jest znaleźć chętnych do pisania interesujących/atrakcyjnych artykułów do Komunikatu.To jest problem nie tylko PZK
M.

SP5JSZ:

--- Cytat: SP3AMO w Marzec 02, 2021, 07:13:11 pm ---Zrób lepszy, lub bardziej atrakcyjny ....Marek SP3AMO

--- Koniec cytatu ---
Nie Marku, nie zrobię. Co nie oznacza, że nie mam prawa, a nawet obowiązku wyrażania moich opinii o działalności Związku, w tym także formy i treści Komunikatów PZK. Naprawdę dziwisz się, że nie ma zbyt dużo chętnych, z odpowiednimi umiejętnościami i czasem do pracy społecznej? Przy podejściu jakie prezentujesz może być ich jeszcze mniej.

Zbyszek/SP5JSZ

SP3AMO:
Dzięki za opinię .... trzeba czekać na młodych ... oni powinni wieść nowe do PZK.
Marek SP3AMO

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej