Polski Związek Krótkofalowców - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > Na różny temat

Reklama

(1/5) > >>

SP9IDA:
Polski Związek Krótkofalowców jako organizacja pożytku publicznego ma prawo do darmowego czasu antenowego w TVP jak również w Polskim Radiu. Być może warto aby PZK podjęło działania mające na celu wykorzystanie tego przywileju? W brew temu co może nam krótkofalowcom się wydawać, statystyczny Kowalski czy Nowak nie mają pojęcia, że istnieje coś takiego jak krótkofalarstwo, a z tematów radiowych kojarzą jedynie CB radio i to nie jako narzędzie do "robienia łączności" a raczej jako pomoc w trasie dla "mobilków". Osobiście uważam, że misją PZK powinno być rozpowszechnianie informacji o naszym hobby w każdy możliwy sposób. Jest dużo imprez krótkofalarskich jak Łoś czy Zjazd Techniczny w Burzeninie - są to jednak wydarzenia wyłącznie dla wtajemniczonych, a tych niestety nie przybywa.

SP5ELA:
Kolega SP9IDA to chyba żartuje z TVP i PR? Czy to tak na serio?

73 Zygi SP5ELA

SP9IDA:

--- Cytat: SP5ELA w Luty 26, 2021, 10:15:43 pm ---Kolega SP9IDA to chyba żartuje z TVP i PR? Czy to tak na serio?

73 Zygi SP5ELA


--- Koniec cytatu ---

Nie słucham, nie oglądam, fanem też nie jestem. Jeśli jednak dają to myślę, że trzeba brać :)

SP5ELA:
Parafrazując. Po co brać, skoro nikt tego nie ogląda?
Nic nie dają!  Może jeszcze chcesz się powołać na Konstytucję RP?

73 Zygi SP5ELA

SP9IDA:
Jak nie TVP i PR to może zwykłe komercyjne media (póki jeszcze istnieją) albo reklama w Internecie? Niestety ale PZK za bardzo nie przejmuje się marketingiem, który w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważny. 6896 tyle polubiubień na facebooku ma profil budki z kebabem w mojej okolicy, liczba polubień profilu PZK to 2463. Coś tu ewidentnie jest nie tak ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej