Polski Związek Krótkofalowców - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > Na różny temat

Reklama

<< < (3/5) > >>

SP3AMO:
Zygi .... pytanie w temacie spotkania .... w jakim systemie pracują sex kamerki ... czy da to się powielić  na spotkanie w większym gronie.
To tak w temacie Burzemina w wersji zdalnej.
Marek SP3AMO

SP9IDA:

--- Cytat: SP5ELA w Marzec 01, 2021, 05:57:32 pm ---Dyskusja dziś na ten temat jest bez sensu. Świat się zmienił, świat czasu pandemii jest inny. Tamten świat już nigdy nie wróci. To są rozważania dotyczące epoki 2000-2010, spóźnione o lata. Może czegoś nie wiem? Pracujecie nad wehikułem czasu?

73 Zygi SP5ELA

--- Koniec cytatu ---

W jaki sposób pandemia czy aktualna data niweluje potrzebę pozyskiwania członków do PZK i promocję naszego hobby? Powiem więcej, prowadzę sobie taką stronę -  radioamatorskie.pl, w dobie pandemii najczęściej czytanym tekstem jest ten opisujący proces zdawania egzaminu krótkofalarskiego. Pandemia nam sprzyja, popyt na bycie krótkofalowcem wzrasta. Naprawdę kolego SP5ELA nie rozumiem dlaczego tak zaciekle walczysz o nic nie robienie? Przecież z tego co widzę jesteś delegatem, po co? Dobrze karmią na tych zjazdach czy jak?  ???  To czego potrzebuje teraz PZK to poważna strategia marketingowa, reklama w takiej czy innej formie. Wszędzie tylko narzekacie, że kiedyś to było tyle krótkofalowców a teraz to nie ma bo się ludziom nie chce. Niestety ale to Wam wszystkim się nie chce, skąd niby taki 20 latek ma się dowiedzieć, że jest coś takiego jak krótkofalarstwo skoro nawet CB radio w samochodzie to już nie jego czasy? Świat się zmienił to prawda, to już nie te czasy gdy anteny były w każdej zagrodzie... Dzisiaj reklamować trzeba wszystko, a co jak co ale krótkofalarstwo potrzebuje rozgłosu.

SP3AMO:
"Przespałem " się z tematem i myślę, że można byłoby to wykorzystać w prezentacji spraw krótkofalarstwa na stronie PZK .Pytanie .... czy jesteśmy w stanie zrealizować ten pomysł od strony technicznej i programowej.Marek SP3AMO

SP5ELA:
Witam

No nie wierzę! Do SP9IDA. 
Z czego wywnioskowałeś, że ja jestem za "niczego-nie-robieniem"? To całkowicie nieuprawnione wnioski. Jest dokładnie odwrotnie.

73 Zygi SP5ELA

SP9IDA:

--- Cytat: SP5ELA w Marzec 02, 2021, 10:58:35 pm ---Witam

No nie wierzę! Do SP9IDA. 
Z czego wywnioskowałeś, że ja jestem za "niczego-nie-robieniem"? To całkowicie nieuprawnione wnioski. Jest dokładnie odwrotnie.

73 Zygi SP5ELA

--- Koniec cytatu ---

Wywnioskowałem to na podstawie dwóch wątków na tym forum, które śledzę - tego tutaj i tego o komunikacie PZK. W obu wątkach zaciekle bronisz status quo. Nawet teraz, zamiast odnosić się do sedna sprawy, wolisz wskazywać na błędy w pisowni... Co to jest, jeśli nie walka o nicnierobienie?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej