Polski Związek Krótkofalowców - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > Na różny temat

Reklama

<< < (4/5) > >>

SP5ELA:
-->> SP9IDA

To źle wywnioskowałeś. Nawet bardzo źle.
Czytać trzeba "między wierszami", to po pierwsze. A po drugie, trzeba mieć szerszą wiedzę, która nazywa się "who is who". Jak tej wiedzy nie masz, to dyskusja jest bezprzedmiotowa.

73 ZYGI SP5ELA

SP9IDA:

--- Cytat: SP5ELA w Marzec 03, 2021, 10:50:38 pm ---Czytać trzeba "między wierszami", to po pierwsze.

--- Koniec cytatu ---


Powiedz zatem jak między tymi wierszami czytać, bo to pewnie tam schowane jest wszystko, co dobre w PZK. Albo nie, nie mów, szkoda czasu, zamiast tego proponuję wrócić do meritum. Ponawiam zatem pytanie:

W jaki sposób pandemia czy aktualna data niweluje potrzebę pozyskiwania członków do PZK i promocji naszego hobby?


--- Cytat: SP5ELA w Marzec 03, 2021, 10:50:38 pm ---A po drugie, trzeba mieć szerszą wiedzę, która nazywa się "who is who".

--- Koniec cytatu ---

Who is who? Czyżby ego większe niż składka PZK?

SP9IDA:
Jeśli chodzi o reklamę (wbrew pozorom to właśnie o niej jest ten wątek), tutaj mamy idealny przykład jak należy podchodzić do promocji krótkofalarstwa :)

https://www.youtube.com/watch?v=TbYnVcON05w

SP5ELA:
To incydentalny materiał. Fajny, ale niezbyt górnolotny. Są ich na YT tysiące, niestety dla wielu nie do końca czytelne, bo w wersji ENG. Każdy może dzisiaj zaprezentować swój materiał, lepszy, czy gorszy. I to jest Twój pogląd, mój jest odmienny. Tak nie należy podchodzić do promocji. A na pewno nie do tej PROMOCJI, o której dyskutowano. Promocja, to kompleksowe zadanie.

73 Zygi SP5ELA

SP9IDA:

--- Cytat: SP5ELA w Marzec 06, 2021, 01:34:47 am ---To incydentalny materiał. Fajny, ale niezbyt górnolotny. Są ich na YT tysiące, niestety dla wielu nie do końca czytelne, bo w wersji ENG. Każdy może dzisiaj zaprezentować swój materiał, lepszy, czy gorszy. I to jest Twój pogląd, mój jest odmienny. Tak nie należy podchodzić do promocji. A na pewno nie do tej PROMOCJI, o której dyskutowano. Promocja, to kompleksowe zadanie.

73 Zygi SP5ELA

--- Koniec cytatu ---

Nie wiem czy ten sam materiał oglądaliśmy, ten który załączyłem jest w języku polskim. Kol. SQ7CL pokazuje w nim możliwość wykorzystania popularnej aplikacji "TikTok" do promowania krótkofalarstwa wśród młodych, a nawet bardzo młodych osób.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej