Polski Związek Krótkofalowców - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > Na różny temat

Reklama

<< < (2/5) > >>

SP6INA:
Polubienia na FB są tak fajne że zrezygnowałem z FB kompletnie. Ale zgodzę się że PZK jako takie powinno przygotować gotowce typu plakaty/ulotki by członkowie mogli je rozpowszechniać. nawet na spotkaniach które sami organizują regionalnie ;)

SP9IDA:

--- Cytat: SP6INA w Luty 28, 2021, 05:36:55 pm ---Polubienia na FB są tak fajne że zrezygnowałem z FB kompletnie. Ale zgodzę się że PZK jako takie powinno przygotować gotowce typu plakaty/ulotki by członkowie mogli je rozpowszechniać. nawet na spotkaniach które sami organizują regionalnie ;)

--- Koniec cytatu ---

Reklamowanie PZK na spotkaniach organizowanych przez PZK to działanie trochę bez sensu... Raczej każdy krótkofalowiec wie o istnieniu PZK. Wydaje mi się, że jedyna słuszna droga to promocja nawet nie samego PZK tylko krótkofalarstwa jako takiego wśród osób "trzecich", wbrew pozorom mało kto wie że można hobbystycznie rozmawiać przez radio. Wzrost ogólnej liczby krótkofalowców z całą pewnością odbiłby się na liczbie członków PZK.

Co do rezygnacji z Facebooka, cóż, Twoja decyzja. Nie zmienia to jednak faktu, że profil na FB ma prawie każdy, a co za tym idzie prawie do każdego można dotrzeć. Właściwie Facebook to podstawa, dobrze prowadzony profil na Instagramie też potrafi marketingowe cuda zdziałać :) 

SP5ELA:
Przyglądam się temu, co napisaliście. Niestety to jest z kategorii "ręce opadają". Aby zostać "krótkofalowcem", to trzeba jednak zdać egzamin. Jest wiele obszarów hobbistycznych, gdzie egzaminy nie są potrzebne. A jeżeli nawet przyjąć, że liczba wydanych w PL pozwoleń to 13 tys., to nie ma takiej opcji, aby wszystkich posiadaczy pozwoleń przyciągnąć do PZK. Nie było, nie ma i nie będzie. Nie ma nad czym deliberować, należy się zabrać za pracę, nawet za pracę na pasmach. Wy dwaj Panowie - SP6INA i SP9IDA, zapraszam do zrobienia QSO's. Możemy się nawet umówić, na tzw. SKED.
73 ZYGI SP5ELA

SP6INA:

--- Cytat: SP9IDA w Marzec 01, 2021, 12:17:49 am ---Reklamowanie PZK na spotkaniach organizowanych przez PZK to działanie trochę bez sensu... Raczej każdy krótkofalowiec wie o istnieniu PZK. Wydaje mi się, że jedyna słuszna droga to promocja nawet nie samego PZK tylko krótkofalarstwa jako takiego wśród osób "trzecich", wbrew pozorom mało kto wie że można hobbystycznie rozmawiać przez radio. Wzrost ogólnej liczby krótkofalowców z całą pewnością odbiłby się na liczbie członków PZK. 

--- Koniec cytatu ---

Organizować spotkanie nie dla krótkofalowców ale przez krótkofalowców typu pikniki miejskie itp... o to mi chodziło a nie o spotkania członków pkz :P I właśnie o takie materiały reklamowe oo tematyce bardziej ogólnej mi chodziło a nie stricie PZK.

SP5ELA:
Dyskusja dziś na ten temat jest bez sensu. Świat się zmienił, świat czasu pandemii jest inny. Tamten świat już nigdy nie wróci. To są rozważania dotyczące epoki 2000-2010, spóźnione o lata. Może czegoś nie wiem? Pracujecie nad wehikułem czasu?

73 Zygi SP5ELA

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej