Działy tematyczne - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > Zawody międzynarodowe

SP-DX Contest

(1/5) > >>

SP5IOU:
 Hej.
W tym roku (2021), Nasze rodzime światowe zawody SP-DX Contest wypadają znów w Święta wielkanocne tzn. Wielka Sobota i Wielkanoc (3-4 kwietnia).
Czy zdaniem krótkofalowców SP to zaleta, wada czy w ogóle bez znaczenia na frekwencję stacji?
Jeśli wpływ na liczbę uczestników jest znacząco negatywny to czy nie warto podziałać w kierunku zmiany regulaminowego terminu w kolejnych edycjach.

Póki niema dużej liczby wpisów, jeszcze dodam dla ułatwienia iż Niedziela Wielkanocna może wypadać w terminach od 25 marca do 21 kwietnia włącznie.
https://pl.wikisource.org/wiki/Tablice_%C5%9Bwi%C4%85t_ruchomych#XXI_wiek.
Jeszcze z tradycyjnych świąt ruchomych mamy Boże Ciało, ale chyba to nie dotyczy, bo to nie weekend, choć może początek długiego weekendu.
Pozdrawiam.

Marcin.

SQ6NDC:
Cześć,
Dla mnie z przyczyn religijnych i rodzinno-towarzyskich termin do bani.
Jak będę brał udział to symbolicznie może w sumie 2-3 godziny...

SQ2EEQ:
Na święta zwykle wyjeżdżam. Jestem z dala od sprzętu. Dla mnie termin niedobry.73, de stan sq2eeq

SP8ICV:
Dla mnie z przyczyn religijnych oraz rodzinnych bardzo zły termin. Start tylko symboliczny.

SP5MSW:
Z powodu wyjazdu w okresie świątecznym nie będę miał dostępu do sprzętu i dlatego w tym roku nie będę brał udziału w zawodach. 73.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej