Polski Związek Krótkofalowców - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > Na różny temat

Kącik humoru w biuletynie PZK

(1/2) > >>

SO9W:
...może sobie odpuścić, nic nie wnosi, a po dzisiejszych treściach rozchodzenie żenady zajęło mi 15 minut. Aha, to nie złośliwość, bardziej konstruktywna uwaga i jako taką proszę ją potraktować.

SP3AMO:
Wymyśl coś lepszego ..... info dla innych. Może ktoś ma lepsze pomysły, większe poczucie humoru i talent graficzny.HI, Marek SP3AMO

SP5ELA:
No i co kolego SO9W proponujesz?
No to może czekamy na materiał od Ciebie, bardzo proszę. Krótkofalarstwo opiera się na szerokim przekroju społecznym, od robotnika do profesora, ma też swoją klasę średnią.
Jedni wydają na to hobby 200pln rocznie, inni 50K PLN. I inne mają preferencje i spojrzenie. To tak na marginesie.

73 Zygi SP5ELA

SO9W:
Nie chcę niczego wymyślać, nie proponuję niczego w zamian, proponuję usunięcie tego czegoś.


Poziom coraz bardziej żenujący, niewiele wnosi, poza możliwością samokompromitacji redaktora dobierającego materiały.


Biuletyn to informacja oficjalna, przecież PZK to poważny związek, prawda? PZK chce się kompromitować kolejnymi seksistowskimi dowcipami, jakimiś żartami o nieznajomości CW zrozumiałymi tylko dla autora żartu, kolejnymi wulgarnymi historyjkami? Przecież na dobrą sprawę, to można potraktować jako działanie na niekorzyść organizacji.


Jeśli zaś chce się kompromitować, to czemu kącika wątpliwego humoru nie ma w komunikatach radiowych?


Jeszcze raz, nie ilość, jakość, pół strony mniej w biuletynie nie zasmuci nikogo kto odbiera to jako oficjalną informację, zaś dla amatorów przaśnego żartu proponuję osobny, własny kącik na forum.

SP6INA:
Humor jaki jest każdy widzi. ;) Czy seksistowski czy nie mi osobiście to nie przeszkadza bo i tak uważam że ludzie teraz są nadwrażliwi na tematy różne. Pamiętajmy że to jest humor, jeden się śmieje, drugi czyta dalej. Kto pamięta serial 13 posterunek ten zrozumie że kiedyś ludzie śmiali się ze wszystkiego i wszystkich i mało kto się obraził. A teraz... nic nie można bo ktoś się urażony czuje. ehh...
W każdym bądź razie mi bardziej przeszkadza zero informacji jeżeli chodzi o oprogramowanie i sprawy software/hardware czy ciekawe linki. Aniżeli humor który jak wiemy swoimi prawami się rządzi i z przymrożeniem oka go należy taktować.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej