Polski Związek Krótkofalowców - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > O związku

Afera EmCom

(1/2) > >>

SP9IDA:
Dzień dobry!

Od kilku dni na praktycznie wszystkich fecebookowych grupach związanym z krótkofalarstwem aż huczy od postów na temat umów zawartych pomiędzy  Wojskami Obrony Terytorialnej a SP EmCom PZK w dodatku podpisanych przez osobę do tego nie uprawnioną (i jak się doczytałem ogólnie mówiąc - kontrowersyjną) . Czy na oficjalnym forum Polskiego Związku Krótkofalowców dowiem się co się dzieje, jakie jest stanowisko PZK oraz na co idą moje pieniądze (składki)?

SP5ELA:
Informacje znajdziesz w Komunikacie PZK. Poza tym nie ma się czym ekscytować. Nie ma to też związku z naszymi składkami. Po co robisz te "wycieczki"?
73 Zygi SP5ELA

SP9IDA:
No nie do końca się zgodzę. SP EmCom PZK to składowa cześć całego PZK, porozumienie z WOT zakłada dbanie o dobre imię tej formacji. Budzi to wątpliwość czy w pośredni sposób składki nie finansują (lub mają finansować) PR WOTu. Osobiście nie dołożyłbym do tej organizacji złamanego grosza, myślę, że nie tylko ja, ale i duża część członków PZK jest tego samego zdania.

SP3AMO:
Wobec powyższego mam rozumieć, że SP EM COM nie ma interesu by współpracować z WOT.
Marek SP3AMO

SP3AMO:
Pytanie ....
Czy SP EM COM w ramach PZK chce współpracować z WOT ?

TAK / NIE *

*- niepotrzebne skreślić.
Marek SP3AMO

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej