Autor Wątek: Terminy zawodów  (Przeczytany 2098 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sp6zc

  • Członek PZK
  • ***
  • Wiadomości: 6
Terminy zawodów
« dnia: Styczeń 23, 2024, 03:13:35 pm »
Powszechnie znane są terminy zawodów o ugruntowanym prestiżu. Są one od dekad niezmienne.Działalność sportowa, odkąd pamiętam, zawsze była jednym z ważniejszych kierunków wspierania naszej organizacji.

Z przykrością odnotowuję ustalenie nieroztropnego terminu Zjazdu sprawozdawczo-wyborczego mojego OT-11 w 2024 roku, kolidujący z jednymi z największych zawodów międzynarodowych CQWPX RTTY.Tak, wiem. Każdy ma swoje preferencje i dla jednych zawody SSB są ważniejsze, dla innych zaś jakiekolwiek, lokalne o uścisk łapy psa Azora z Koziej Wólki.W tym przypadku nie chodzi jednak o emisję tę, czy inną. Gra jest o duże, uznane zawody.
Mimo, iż czasu do organizacji i i oficjalnego ogłoszenia terminu Zjazdu jest jeszcze trochę czasu, docierające do mnie informacje o sugestiach zmiany tego terminu nie znajdują zrozumienia i pochylenia się nad tym problemem.Walczę z samym sobą, by nie ulegać wrażeniu, iż jest to niekompetencją, czy nawet celowym zabiegiem.By nie rozwodzić się dłużej, chyba rzucę monetą, czy będę obecny na Zjeździe, czy wezmę udział w zawodach na które mocno się nastawiałem.
Pozdrawiam wszystkich fanów Contestingu.
Sławek

Offline SP5ELA

  • Delegat na Zjazd Krajowy PZK
  • *****
  • Wiadomości: 267
Odp: Terminy zawodów
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2024, 04:23:21 pm »
HeySprawy lokalne OT trzeba załatwiać lokalnie. Kiedyś w OT25 zrobiono walne w terminie CQWW. Prawie nikt nie przyszedł! Ja też dla zasady nie poszedłem.
Zygi SP5ELA