Polski Związek Krótkofalowców - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > O związku

Grzegorz "Spike" Rendchen SP9NJ - kandydat do P ZG PZK.

(1/3) > >>

SP9NJ:
Witam, jestem kandydatem do Prezydium ZG PZK, i chciałbym zająć stanowisko wiceprezesa d/s sportowych.
Program wyborczy zostanie przedstawiony z początkiem maja, ale nie od dziś prowadzone są dyskusje z członkami PZK i nie tylko.
Jeśli ktoś ma ochotę porozmawiać w tym temacie, zadać pytania lub przedstawić propozycje - proszę o mail na adres spike9nj@gmail.com albo telefonicznie 883620407.

Mam nadzieję, że kontr- albo raczej współ-kandydaci również podejmą dyskusję przed zbliżającym się Zjazdem - oczywiście jeśli się pojawią.

Miłego wieczoru wszystkim, podziękowania dla administratora za szybkie przyjęcie mnie do tego forum!

73/nj

HF1D:
Spike,


rozmach Twojej kampanii wyborczej powala. Odzew społeczny również.
Mój głos masz.

SP5ES:
Merytoryczność przedmówcy powala...

Co do tematu.
Wazne tematy
- aktywne uczestniczenie i wspólpraca z SPDXC w organizacji SP DX Contestu
- nie pozwolić ciągle grzebać w regulaminie SP DXC
- ograniczyć liczbę dyplomów za SPDXC
- zebrać na czas i skoordynowac kalendarz zawodów krajowych
- ograniczyć liczbę zawodów krajowych

SP3SLU:
- kontynuacja pracy na rzecz polskich zawodów HST (szybka telegrafia), reaktywacja starej kadry, motywowanie młodych zawodników, zawody krajowe HST (Memoriał SP7HOR ...), kadra polska w Mistrzostwach Świata i R1 IARU HST. Współpraca z grupą roboczą R1 IARU ds. HST. Jestem w temacie, pomogę, polecam również Marka SP8BVN jako speca w HST.

SP3SLU:
- kontynuacja prac nad wdrożeniem na polski grunt programu YCP Youth Contesting Program.
 "Nasza młodzież jeździ (lata) na zawody do europejskich stacji contestowych uczestniczących w programie. Wybrane polskie stacje contestowe przyjmują młodocianych operatorów na niektóre zawody i umożliwiają im pracę na dużych systemach (pod opieką, kontrolą)". Temat do współdziałania osoby funkcyjnej od spraw młodzieżowych z funkcyjnym do spraw sportowych.
Jestem w temacie, mogę pomóc.
Info:
http://www.ham-yota.com/youth-contesting-program/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej