Polski Związek Krótkofalowców - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > O związku

Główna Komisja Rewizyjna

<< < (3/3)

SP5PY:

--- Cytat: SQ3QRP w Maj 14, 2016, 10:37:15 am ---"Talk to the hand" Tomek. ;D

--- Koniec cytatu ---

Maciek, ja wiem, ja rozumiem... Ja nawet nie spodziewam się odpowiedzi  ;D
Tylko wiesz, najpierw zostaniesz zlany ciepłym sikiem, a potem taki jeden artysta z drugim publicznie wymaga od Ciebie szacunku... A jak co powiesz, to trzeci poleci się poskarżyć i jakąś głupią uchwałę wnieść.
W sumie to ten brak odpowiedzi na postawione pytania jest dość jasnym przekazem, że Wielce Szanowni Strażnicy Moralności mają świadomość tego, że uchwalone zostało coś, co uchwalone być nie powinno. I to z pogwałceniem wszelkich reguł. Gdyby było inaczej, odpowiedź dostałbym w ciągu chwili.  ;D

SP6CIK:
Tomku,
GKR przedstawia sprawozdanie, które delegaci zatwierdzają lub nie.
Jesteś delegatem, więc możesz w ten sposób wyrazić swoją ostateczną opinię ;) .
73
Leszek SP6CIK

SP6CIK:
Witam,
uprzejmie informuję, że nadal poprzedni GKR nie przekazał nam (czyli GKR wybranym na KZD w Burzeninie) dokumentów ze swojej i poprzedniej kadencji.
W tym i protokół o który pytał henryk SQ9MZ.
 Zaczęły padać pytania na SP7PKI w sprawie przekazania dokumentów przez poprzedni GKR.
 Liczę, że niebawem będzie można na SP7PKI odpowiedzieć: tak otrzymaliśmy dokumenty.

73
Leszek SP6CIK
Sekretarz GKR

SP5LS:
Leszku,

Napisałem już na liście ENO, ale tutaj powtórzę jeszcze raz.

1. Wyznaczyć termin przekazania
2. W przypadku nieprzekazania dokumentów, zawiadomić organy ścigania ( zabór mienia PZK )
3. Wystąpić z wnioskiem o wykluczenie z PZK ( działanie na szkodę PZK, opisane wyraźnie w Statucie )

Koniec i kropka

SP6CIK:
Witam,
4 segregatory dokumentów i pieczęcie GKR otrzymałem w dniu 21.10.2016r.
73
Leszek SP6CIK

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej