Autor Wątek: strono związkowa .. where are you ?  (Przeczytany 2662 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SQ8MXS

  • Członek PZK
  • ***
  • Wiadomości: 163
strono związkowa .. where are you ?
« dnia: Maj 11, 2016, 10:16:56 pm »
Nieśmiało zapytam co za sierota spartoliła te przenosiny strony na inny serwer ?

Już mamy noc z 11 na 12, a strony ani widu ani słychu - kei.pl dało d.... czy przerost formy nad treścią z tą zmianą ?

Tak w ogóle zapytam to dlaczego prace zostały zlecone przez administratora zewnętrznej firmie skoro płacimy ciężkie pieniądze RF Poland ?

Ostatnio jak robiłem podobne przenosiny to "propagacja" zmian DNS-ów trwała 20 minut, a tu taka lipa .... mam 3 operatorów - u trzech jest d.... i zweryfikowane po Polsce u pięciu innych też d..... BRAWO !
MxS

Offline SQ3QRP

  • Użytkownik Forum
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Maciek
Odp: strono związkowa .. where are you ?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 11, 2016, 10:56:04 pm »
Marku, przeca strona związkowa śmiga aż miło - już na pierwszy rzut oka widać dobrą zmianę. :P

Cytuj
Tak w ogóle zapytam to dlaczego prace zostały zlecone przez administratora zewnętrznej firmie skoro płacimy ciężkie pieniądze RF Poland ?
Co do tego Twojego pytania, to dołączam się.

Offline SP5ELA

  • Delegat na Zjazd Krajowy PZK
  • *****
  • Wiadomości: 265
Odp: strono związkowa .. where are you ?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2016, 05:32:18 am »
Wszystko jet w porządku. Zgodnie z planem. Zapaść jest po stronie "operatorów". Nie pierwsza i nie ostatnia.
Na pytanie "dlaczego robiła to firma kei.pl?. Odpowiedź jest prosta - bo takie były uwarunkowania i taką podjąłem decyzję.

73 Zygi SP5ELA
Zygi SP5ELA

Offline SP4GFG

  • Członek PZK
  • ***
  • Wiadomości: 1
Odp: strono związkowa .. where are you ?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 12, 2016, 08:24:57 pm »
Marku!

Wszystko jest OK.
RF zleciła robotę i RF za to płaci.
Nas PZK  nie kosztuje to ani grosza więcej.

Tadek
SP4GFG

Offline SQ8MXS

  • Członek PZK
  • ***
  • Wiadomości: 163
Odp: strono związkowa .. where are you ?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 12, 2016, 09:07:27 pm »
Tadziu ja nie twierdzę, że to jest nie OK.

Ja wyłącznie pytam bo raz słyszę, że RF Poland to firma, która robi coś za kasę, by za chwile usłyszeć, że SP5ELA robi wszystko w czynie społecznym bo on jest z powołania, a RF jest za "piniondze".

Dlatego też pytam, bo SP5ELA sam się pochwalił że to on zlecił - skoro on zlecił to czy jest szansa ujrzeć pełnomocnictwo SP5ELA do zlecania czegokolwiek w imieniu RF Poland lub PZK.

Straciłem w tym wszystkim rachubę, kogo tak naprawdę reprezentuje SP5ELA. Bo jeśli przy owym zleceniu reprezentował PZK to jestem za wyp.....m RF Poland i rozwiązaniem z tą firmą umowy skoro zleca się coś osobom trzecim jako PZK a ma umowę na taką usługę z RF Poland. Jeśli reprezentował RF Poland to chciałbym się dowiedzieć czy firma RF Poland ma pełnomocnictwo do zlecania wykonania dalszych prac administracyjnych osobom trzecim. Czy zostały zabezpieczone odpowiednio dane szczególnie osobowe (baza OSEC). Jeśli takich zapisów w umowie nie ma to tym bardziej jestem za rozwiązaniem umowy z RF Poland, gdyż samodzielnie podjęto decyzję o przenosinach danych.

Kolega SP5ELA nawet sobie nie zdaje sprawy z tego jak wiele popełnia błędów .... i jak łatwo można to wykorzystać, ja jeszcze nie zacząłem drążyć tematu ochrony danych osobowych - bo to że PZK nie musi to ok można obejść, ale RF Polnad i kei.pl już muszą ..... jestem ciekaw czy kiei.pl zostało w ogóle poinformowane o tym, że w jej zasobach przetwarza się dane osobowe ....
MxS

Offline SP5L

  • Członek PZK
  • ***
  • Wiadomości: 23
Odp: strono związkowa .. where are you ?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 17, 2016, 10:51:06 am »
Koledzy bardzo trudno skruszyć BETON.

Poldrawiam
Vy73' Edek SP5L/SP5POT

Offline SP5L

  • Członek PZK
  • ***
  • Wiadomości: 23
Odp: strono związkowa .. where are you ?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 18, 2016, 10:33:15 am »
Mam pytanie gdzie jest odnośnik typu MODYFIKUJ i USUŃ - czy to jakieś widzimisię admina na tym forum żeby nic nie można było poprawić lub zmodyfikować ?
 Proszę to poprawić.

Pozdr. Edek
Vy73' Edek SP5L/SP5POT

Offline SP5L

  • Członek PZK
  • ***
  • Wiadomości: 23
Odp: strono związkowa .. where are you ?
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 19, 2016, 11:09:00 am »
Witam

Najważniejsze że admin poprawił swoją niedoróbkę - a może było to celowe, najważniejsze że już jest OK.

Pozdr.
Vy73' Edek SP5L/SP5POT