Autor Wątek: Zespoły Robocze PZK 2016  (Przeczytany 4278 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 3Z6AEF

  • Członek PZK
  • ***
  • Wiadomości: 3
Zespoły Robocze PZK 2016
« dnia: Lipiec 11, 2016, 11:24:25 am »
W czasie dyskusji na XXII Krajowym Zjeździe Delegatów Polskiego Związku Krótkofalowców oraz w wystąpieniach Prezesa PZK, wyrażana była potrzeba powołania zespołów (grup) roboczych dla realizacji najpilniejszych zadań i niezbędnych zmian w Związku. Zespoły Robocze PZK zostały powołane uchwałą Prezydium ZG PZK z dnia 1 lipca 2016 r., natomiast zarządzeniem Prezesa PZK z dnia 7 lipca 2016 r. określono założenia na zakres zadań i początkowy skład Zespołów Roboczych PZK:
 
  • Zespołu ds Informacji i    Promocji PZK
  • Zespołu ds Informatyzacji PZK
  • Zespołu ds Szkoleń i    Młodzieży
  Każdy zespół składa się z podstawowego trzonu osobowego, w tym lidera (managera, szefa). Do początkowego składu zespołów wchodzą osoby, które wcześniej deklarowały chęć udziału w pracach - na osobiste zaproszenie Prezesa PZK. Skład zespołów jest otwarty i może się dynamicznie zmieniać - zapraszamy wszystkich, którzy chcą brać udział w pracach!
Dlaczego Zespoły a nie Komisje? 
To nie jest tylko kwestia nazewnictwa, ale przede wszystkim podkreślenie charakteru działań, jakie mają być podjęte przez te grupy. Albowiem nie chodzi wyłącznie o "określenie strategii", "zaprogramowanie" - a już na pewno nie o "rozliczanie". Strategia jest prosta: skupić się na kilku najważniejszych sprawach, które są podstawowe dla rozwoju Związku - poza finansami. Dlatego oczekiwanym wynikiem działalności zespołów roboczych mają być konkretne efekty w postaci gotowych rozwiązań/materiałów/metodyk do bezpośredniego wykorzystania przez oddziały terenowe, kluby czy indywidualnych krótkofalowców. Co więcej, zespoły te mają potem brać czynny udział we wdrażaniu wypracowanych rozwiązań/projektów.
Liderami zespołów, powołanymi mocą uchwały Prezydium ZG PZK zostali:
 
  • Andrzej    Chałubiec SP9ENO - Zespół ds Informacji i Promocji PZK
  • Wiktor    Przybylski SQ9WTF - Zespół ds Informatyzacji PZK
  • Tomasz    Frankiewicz SP7V - Zespół ds Szkoleń i Młodzieży

Na Portalu PZK dostępne są:
    Uchwała Prezydium ZG PZK o powołaniu Zespołów Roboczych PZK
Zarządzenie nr 1/2016 Prezesa PZK
 Zespół ds Informacji i Promocji PZK - założenia
 Zespół ds Informatyzacji PZK - założenia
 Zespół ds Szkoleń i Młodzieży - założenia
 
Waldemar Sznajder, 3Z6AEF
Prezes PZK
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2016, 11:33:22 am wysłana przez SP5LS »
73!
Waldemar, 3Z6AEF

Offline SQ8MXS

  • Członek PZK
  • ***
  • Wiadomości: 163
Odp: Zespoły Robocze PZK 2016
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2017, 07:26:54 pm »
Mam pytanie - coś się dzieje ? czy kręcimy drugą część Titanca ?

Pytam bo poczytałem te rewelacje http://sp7pki.iq24.pl/default.asp?grupa=147486&temat=441328&nr_str=7

Rozumiem że ELżbietA przyprasowana jest do koszuli i tego nie ruszymy więc psu na budę były rewelacje pozjazdowe o nadchodzących zmianach ....
Zespół ds Informatyzacji - poległ po pół roku ... jakoś mnie to nie dziwi, choć podobał mi się zapał chłopaków ......
Zespół ds Propagandy - ..... ostatniego maila chyba dostałem z informacją o rezygnacji Słonecznego ......
Zespół ds Szkoleń - .... dawno z Tomkiem PY nie gadałem ale .......


Dobra to teraz pytanie do Prezesa - Waldek co słychać w sprawie rozwoju i przemian w PZK ?????? Bo ja, jak widziałem tu burdel w kwietniu 2016, tak dalej widzę burdel, a mamy już styczeń 2017 - nic się ne zmieniło, oprócz sternika .....
MxS