Polski Związek Krótkofalowców - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > O związku

Kto napisał ten artykuł ?

(1/2) > >>

SP3SLU:
Koledzy,

na stronie OPOR, FOPOR ukazał się artykuł z PZK i byłymi władzami Związku w roli głównej, lub drugoplanowej, jeśli za główną uznać rolę pani M. Gaj lub A. Streżyńskiej.
"Program współpracy z organizacjami Ministerstwa Cyfryzacji czyli brak krótkofalowców" Nie wklejam linku, bo chyba nie wolno regulaminowo, ale każdy może zajrzeć na http://www.opor.org.pl

Artykułu tego według mnie nie pisał SP5UHW gdyż zbytnio odbiega on od jego stylu językowego, gramatycznego, ortografii, interpunkcji... nie zawiera stałych błędów charakterystycznych dla tego autora, w pewnych miejscach odbiega nawet od jego doktryny.

W związku z tym, iż Fundację OPOR uważam za jednoosobową, dziwi mnie i zastanawia, kto pisze dla niej takie teksty. Jeśli ktoś myśli podobnie i / lub ma ochotę pozastanawiać się wspólnie, otwieram  ten oto temat.
Jurek SP3SLU

SP3SLU:
Kurka wodna, nikt się nie interesuje. :'(

SP5LS:
Może właśnie dobrze, że nikt się nie interesuje, "olewając" prezesa OPOR ....

SP6DVP:
A mnie się wydaje , że to jest krecia robota - w szeregach nowego składu Prezydium ZG PZK lub z powołanych ostatnio Zespołów Roboczych mających działać przy PZK - prawdopodobnie jest osoba , która ten tekst napisała , aby się ,,przypodobać'' prezesowi z opornika....... a tym samym zdyskredytować PZK i poprzednich ludzi. Przecież wiadomo jest kilku takich co nie mogą żyć bez pisania i ciągłemu szukaniu tzw. dziury w całym. Wystarczy poczytać na forum SP7PKI co oni tam za głupoty wypisują. Oczekuję zdecydowanej interwencji nowego prezesa w tej sprawie.

SP5PY:

--- Cytat: SP6DVP w Sierpień 01, 2016, 03:16:06 pm ---A mnie się wydaje , że to jest krecia robota - w szeregach nowego składu Prezydium ZG PZK lub z powołanych ostatnio Zespołów Roboczych mających działać przy PZK - prawdopodobnie jest osoba , która ten tekst napisała , aby się ,,przypodobać'' prezesowi z opornika....... a tym samym zdyskredytować PZK i poprzednich ludzi. Przecież wiadomo jest kilku takich co nie mogą żyć bez pisania i ciągłemu szukaniu tzw. dziury w całym. Wystarczy poczytać na forum SP7PKI co oni tam za głupoty wypisują. Oczekuję zdecydowanej interwencji nowego prezesa w tej sprawie.

--- Koniec cytatu ---

Krzysztof, ale tylko Ci się wydaje, czy masz coś na poparcie powyższego? Może czas skończyć z ogólnikami. Wiesz coś, to zadzwoń do Prezesa i mu to przekaż. Wówczas będzie mógł zdecydowanie zareagować.
Bo jeśli nic nie masz, to po co psuć powietrze?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej