Działy tematyczne - dział publiczny - pisanie po zalogowaniu > SP DX Contest

Błędy postkontestowe

<< < (2/4) > >>

SP5ELA:
Witam

Masz rację SQ7D. To faktycznie temat o "SP-DX Contest". Niestety na poszczególnych wpisach tego nagłówka nie widać. Moja wina!
Ale teraz tak się zastanawiam jak Ty masz na imię? Coś słabo widzę chyba..
Musiałem sprawdzić w OSEC, no bo teraz takie czasy i "plaga" zmian znaków!

73 ZYGI SP5ELA
-------------------------------------------------------


--- Cytat: SQ7D w Sierpień 31, 2017, 10:29:36 pm ---Faktycznie - nie napisałem o jakie zawody chodzi - przepraszam i poprawiam. Znak w rozliczeniu 2017 poprawiony. Deskę za 2016 chyba poprawię sam. Wiem co to brak czasu więc nie naciskam i zamykam sprawę.
Dziękuję.


PS. Zygmunt ... temat założyłem w dziale SP DX Contest a Ty pytasz jakich zawodów dotyczy mój post.

--- Koniec cytatu ---

SP5ELA:
Witam
Teraz "szefem" od przetwarzania danych w Komisji SP-DX Contest jest Spike SP9NJ. To zdolny informatyk i jest szansa, że wspólnymi siłami generowanie dyplomów elektronicznych zostanie wprowadzone. Z tym, że może się to wiązać z koniecznością poniesienia pewnych kosztów na zakup licencyjnego oprogramowania."pdf" to nie jest całkiem free standard, to opracowanie firmy Adobe i należy nad tym się pochylić.

Natomiast jest problem taki, że część ludzi nie uznaje dyplomów elektronicznych! Podejście klasyczne i historyczne implikuje oczywiście znaczę koszty i prace, ale "coś w tym jest".

73 ZYGI SP5ELA
------------------------------------



--- Cytat: SQ7D w Sierpień 31, 2017, 10:29:36 pm ---Faktycznie - nie napisałem o jakie zawody chodzi - przepraszam i poprawiam. Znak w rozliczeniu 2017 poprawiony. Deskę za 2016 chyba poprawię sam. Wiem co to brak czasu więc nie naciskam i zamykam sprawę.
Dziękuję.


PS. Zygmunt ... temat założyłem w dziale SP DX Contest a Ty pytasz jakich zawodów dotyczy mój post.

--- Koniec cytatu ---

SQ8MXS:

--- Cytat: SP5ELA w Kwiecień 12, 2018, 02:58:16 pm ---jest szansa, że wspólnymi siłami generowanie dyplomów elektronicznych zostanie wprowadzone. Z tym, że może się to wiązać z koniecznością poniesienia pewnych kosztów na zakup licencyjnego oprogramowania."pdf" to nie jest całkiem free standard

--- Koniec cytatu ---

??

PDF-a z pozycji strony generujesz za free (jest zatrzęsienie gotowych skryptów), jeśli chcesz go wygenerować na komputerze jako plik to generujesz go za free ... nawet korzystając z OpenOffice, generujesz pdf za free .... jestem ciekaw jakie to licencyjne oprogramowanie Adobe jest Ci potrzebne do generowania pdf-a ??

WQX pdf-y z dyplomami generował kilka lat temu (pga) ...., teraz te dyplomy generuje KP, może Ci chodziło o program graficzny do tworzenia szaty graficznej dyplomu ??

SP5ELA:
Odpowiedz na pytanie ostatniego akapitu jest: NIE
I niech tak pozostanie.

73 Zygi SP5ELA

canis_lupus:

--- Cytat: SP5ELA w Kwiecień 12, 2018, 02:58:16 pm ---Z tym, że może się to wiązać z koniecznością poniesienia pewnych kosztów na zakup licencyjnego oprogramowania."pdf" to nie jest całkiem free standard, to opracowanie firmy Adobe i należy nad tym się pochylić.

--- Koniec cytatu ---


Od 2007 roku PDF jest całkowicie otwartym i darmowym formatem. Ma swoje RFC ma standard ISo go pisujący. Do generowania PDF-=ów nie potrzeba żadnego płatnego oprogramowania. Nawet do generowania automatem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej